Абу Шамс Рамі Нуамановіч

лікар вищої категорії
кандидат медичних наук
доцент

Київ вул. Володимира Брожки (колиш. Кіровоградська), 112/40 м.Деміївська308м. Васильківська2610м.Либідська507

Висококваліфікований лікар-хірург. Допоміг моїй матері, можна сказати що врятував їй життя! Я дуже вдячний спеціалісту за професіоналізм та глибокі знання у своїй сфері. Як людина також дуже хороший. Буду рекомендувати всім друзям!
Елена В.
Одного разу у мене виникла проблема, якраз за профілем цього чудового лікаря. Операцію він зробив просто відмінно! Після оперативного втручання, я відчував себе добре, болю майже не було. Дуже задоволений роботою лікаря! Рекомендую!
Лоліта
Висококваліфікований лікар!! Найкращій фахівець

• У 1999 році закінчив навчання на медичному факультеті Українського державного медичного університету імені О.О. Богомольця. Пройшов повний курс за фахом: «Лікувальна справа».
  • З 1999 року по 2001 рік навчався у клінічній ординатурі на кафедрі факультетської хірургії № 1 НМУ імені О.О. Богомольця.
  • З 01.01.2002 року по 2005 рік навчався в аспірантурі на кафедрі факультетської хірургії № 1 НМУ імені О.О. Богомольця.
  • Виконав кандидатську дисертацію на тему: «Порівняльна оцінка якості життя хворих на рак ободової і прямої кишки оперованних традиційним (відкритим) і лапароскопічним методами», яку успішно захистив 15.09.2005 року на спеціалізованій раді Університету. Зазначена дисертація затверджена ВАК при КМ України, на даний час пише докторську дисертацію – “Невідкладна лапараскопічна хірургія”, керівник дисертації Академік НАМ України, професор Скиба В.В

• 01.03.2006 по 01.09.2006 - старший лаборант кафедри факультетської хірургії № 1 НМУ імені О.О. Богомольця.
  • 01.09.2006 по 01.04. 2012 - асистент кафедри хірургії №1 НМУ імені О.О. Богомольця.
  • 01.05.2008 по 01.09.2014 рр. - заступник декана по роботі з іноземними студентами НМУ імені О.О. Богомольця.
  • 01.04.2012 по 2017 - доцент кафедри хірургії №1 НМУ імені О.О. Богомольця.
  • 2017 - 2018 - доцент кафедри хірургії НМА післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика.
  • 2018 - по сьогодні - доцент кафедри хірургії, анестезіології та інтенсивної терапії післядипломної освіти НМУ ім. О.О. Богомольця.

• Консультант Всесвітньої організації охорони здоров’я з лапароскопічної хірургії.
  • Президент асоціації Арабських лікарів в Україні;
  • Академік Української технологічної академії;
  • Член международної асоціації баріатричних хірургів;м
  • Член Української асоціації баріатричних хірургів IFSO;
  • Член правління асоціації хірургів м.Києва;
  • Член правління асоціації арабських лікарів в Європі при ООН;
  • Експерт Організації Об'єднаних Націй всесвітньої організації охорони здоров'я ООН по лапароскопічній хірургії в Європі.
  • Професор ARABMED Europe, Німеччина 2022

Спеціаліст з загальної та лапароскопічної хірургії та онкології, лікар УЗД, хірург, проктолог, онколог, мамолог надає послуги

• Консультативний прийом, УЗД, друга думка, консиліуми
  • Хірургічне лікування: лапароскопічні операції з видалення усіх видів гриж (пахових гриж, стегнових гриж, пупкових гриж, післяопераційних вентральних гриж, стравохідного отвору діафрагми і інші види грижчеревної стінки).
  • Видалення гінекомастії через ареолу.
  • Лікування жовчокам'яної хвороби, видалення жовчного міхура (холецистектомія), камені в протоках.
  • Оперативне лікування при гострих станах (гострий апендицит, гострий холецистит, перфоративна виразка, перфорація дивертикули, кишкова непрохідність, гнійно-септичні захворювання), всі стани "гострого животу".
  • Лікування онкологічних захворювань шлунку, кишечника та інших органів черевної порожнини та зачеревневого простору.
  • Лікування варикозного розширення судин ніг.
  • Оперативне лікування ожиріння (баріатрична хірургія, резекція шлунку) та метаболічної дисфункції.

Спеціаліст з загальної та лапароскопічної хірургії та онкології, лікар УЗД, хірург, проктолог, онколог, мамолог займається лікуванням захворювань

• Хірургічне лікування: лапароскопічні операції з видалення усіх видів гриж (пахових гриж, стегнових гриж, пупкових гриж, післяопераційних вентральних гриж, стравохідного отвору діафрагми і інші види гриж черевної стінки).
  • Видалення гінекомастії через ареолу.
  • Лікування варикозного розширення судин ніг.
  • Коліти, геморой, анальний свербіж, тріщини, запори і діарея, слабкість анального сфінктера, нетримання анального сфінктера внаслідок розриву промежини після пологів.
  • Травми животу.
  • Кондиломи.
  • Поліпоз.
  • Проктит, парапроктит та інші.
Додаткова інформація
  • Автор 102 наукових робіт, в тому числі в 31 міжнародному виданні. Отримав 7 патентів України.
  • Голова міжнародної конференції в Об'єднаних Арабських Еміратах 2015 році та Голова міжнародної конференції в Австрії в 2016 - 2022 рр.
  • В даний час науковим напрямком є: розвиток лапароскопічних методів хірургічних втручань при різних хірургічних захворюваннях.