Лікарі ендокринологи в Києві (метро Васильківська)

Тома
Наблюдаюсь у Галины Михайловны с сахарным диабетом ІІ степени. Врач опытная, квалифицированная, благодаря ее лечение и советам мое здоровье в безопасности.
22 грудня '19 г.
Когда услышала от Юлии Николаевны, что и с сахарным диабетом можно полноценно жить, не поверила. Я думала: это все – приговор. Спасибо ей, что научила меня с этим жить.
11 березеня '19 г.
Ендокринолог
Довтор проводить амбулаторний прийом пацієнтів ендокринологічного профілю. Займається лікуванням ендокринних патологій: гіпотиреозу, тиреотоксикозу, цукрового діабету 1 і 2, ожиріння, хвороб викликаних порушеннями роботи наднирників та інших. Постійний учасник багатопрофільних конференцій і семінарів.
Ендокринолог
Проводить прийом та лікування пацієнтів з ендокринними захворюваннями (хвороби щитоподібної залози, паращитоподібних залозцукровий діабет 1 і 2 типу, гіпоталамо-гіпофізарної системи (пролактинома тощо), йододефіцитні стани)
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Київ вул. Володимира Брожки (колиш. Кіровоградська), 112/40 м.Деміївська308м. Васильківська2610м.Либідська507