Лікарі проктологи в Києві (метро Васильківська)

Лоліта
Висококваліфікований лікар!! Найкращій фахівець
30 листопада '-1 г.
Висококваліфікований лікар-хірург. Допоміг моїй матері, можна сказати що врятував їй життя! Я дуже вдячний спеціалісту за професіоналізм та глибокі знання у своїй сфері. Як людина також дуже хороший. Буду рекомендувати всім друзям!
23 лютого '20 г.
Елена В.
Одного разу у мене виникла проблема, якраз за профілем цього чудового лікаря. Операцію він зробив просто відмінно! Після оперативного втручання, я відчував себе добре, болю майже не було. Дуже задоволений роботою лікаря! Рекомендую!
15 лютого '20 г.
Спеціаліст з загальної та лапароскопічної хірургії та онкології, лікар УЗД, хірург, проктолог, онколог, мамолог
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.7
Київ вул. Володимира Брожки (колиш. Кіровоградська), 112/40 м.Деміївська308м. Васильківська2610м.Либідська507
Хірург
Лікар загальної хірургічної практики, хірургії животу, проктолог, проводить видалення новоутворень, хірургічний супровід
Хірург, естетист-ін’єкціоніст, косметолог
Лікар загальної хірургічної практики, хірургії животу, проктолог, проводить видалення новоутворень, онкологічний спуровід, приймає також як косметолог ін’єкціоніст