Лікарі діагности (УЗД-діагност) в Києві (метро Васильківська)

Вікторія Валеріївна
Була на прийомі в Новоселової Зої Вікторовни в медичному центрі в Києві на вул.Ломоносова, дуже уважна, професійна, делікатна лікарка, також самостійно виконує узд, все детально і аргументовано пояснює, залишилися дуже приємні враження, рекомендую!
30 листопада '-1 г.
Яна
Грамотний і уважний лікар. Лишилась задоволена відвідуванням саме цього лікаря.
30 листопада '-1 г.
Тамара
После тщательного обследования у Новоселовой все встало на свои места. Зоя Викторовна сумела распознать причину моего недуга в процессе исследования. Грамотный и внимательный врач!
26 листопада '16 г.
Ира
Татьяна Борисовна наш педиатр от самого рождение доченьки. Сейчас вот уже во второй класс ходим, а Татьяна Борисовна не перестаёт меня удивлять своим опытом и профессионализмом. Этот врач – настоящий клад для родителей. Её советы просто бесценны, диагностирование и лечение всегда на высшем уровне и даже со справками у меня никогда не возникало ни малейших трудностей. Спасибо ей большое!
18 лютого '17 г.
Акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог, УЗД-діагност
21 рік досвіду
Доктор Новосьолова Зоя Вікторівна спеціалізується на ультразвуковій діагностиці. Лікар другої категорії. Проводить УЗ-моніторинг м'яких тканин, з метою виявлення патологічних відхилень в шкірних і жирових покривах, м'язах. Діагностує за допомогою ультразвуку лімфатичні вузли, молочні і щитовидні залози. Спеціаліст у захворюваннях гінекології. Крім них проводить всі види УЗД, включаючи суглоби, органи черевної порожнини та ін.
Педіатор,УЗД-фахівець, Функціональний діагност
Викликати лікаря додому
Лікар педіатр, функціональний діагност вищої категорії, кандидат медичних наук. Лікує дітей з інфекційними і гострими захворюваннями, проводить імунопрофілактику. Надає такі послуги, як догляд за новонародженими, оформлення довідок в дитячі садки, в школу. Спеціалізується на проведенні ЕКГ (електрокардіографії), моніторування (добовому) артеріального тиску та ЕКГ.