Бука Геннадій Юрійович

Пластичний хірург, Судинний хірург, хірург
Лікар вищої категорії
Кандидат медичних наук
Професор
Геннадій Юрійович спеціалізується на пластичної та судинної хірургії. Проводить збільшення і підтяжку грудей, абдомінопластику, радіочастотну абляцію при варикозному розширенні вен. Доктор постійний учасник міжнародних конференцій та майстер-класів з пластичної хірургії і флебології.

Лікар працює в клініках:
Київ пр-т Степана Бандери, 17/1 м.Почайна94м.Оболонь223
Київ вул. Золотоустівська, 34, 2 пов. м.Університет15

Катерина
Рекомендую, отличный специалист и хороший врач! Год назад он сделал мне подтяжку груди. Внимательный, все расказал, обьяснил, поддержывал на всех етапах. Довольна результатом!
Алина
Геннадий Юрьевич, большое вам спасибо! Вы вернули мне прежние формы. После рождение ребенка и кормления грудью, моя грудь утратила прежние формы, впоследствии появились комплексы и неуверенность в себе. Подруга посоветовала мне Геннадия Юрьевича. Я записалась на консультацию, после первого разговора с врачом я поняла, что это мой врач! Поддержка до операции и после, мы вместе прошли все этапы по восстановлению. И сейчас, я счастливая жена и мама. Спасибо, спасибо вам!!
Тетяна
Дорого дня! Хочу залишити свій відгук про оперію по збільшенню грудей у лікаря Генадія Буки. Операція була два роки тому. На консультації мені лікар все пояснив, показав, допоміг з вибор, для мене було надзвичайно важливо довіряти своєму лікарю і тут я отримала 100 відсоткове попадання. Це дійсно професіонал, фахівець своєї справи і просто чарівник для жіночої половини. Ще важливим моментом був зворотній зв'язок як до опеції так і після операції, і зновуж таки, лікар на зв'язку, всі питання вирішувалися в найкоротші терміни. Усі етапи було чітко і якісно зроблено, консультація, огляд, аналізи, підготовка, операція і після операційний період. Все на зв'язку, все під контролем. Сама операція пройшла легко, післяопераційний догляд на висоті, за мною всі доглядали. Вдома під особистим контролем лікаря щоденно. Дякуючи моєму лікарю у мене не було ні вагань, усі переживання зведені майже до нуля, спокій і впевненість. Дякую за таку красу)
Геннадий Юрьевич, Спасибо большое за идеальный результат. Первый месяц после увеличение груди я была немного разочарованна результатом, но Вы успокаивали и сказали, что буду довольна . И вот уже прошло 2 месяца и безумна довольна результатом. Идеальная форма и размер
Хочу лично поблагодарить Геннадия за безупречно выполненную работу. Я счастлива. Результат превзошел все ожидания. Послеоперационный период прошел быстро и гладко. Желаю Геннадию дальнейших великолепно выполненных операций и довольных клиентов.

• 1998 р. — Луганський державний медичний університет;
  • 2000 р. — ЛГМУ, спеціалізація — хірургія;
  • 2013 р. — ЛГМУ, судинна хірургія;
  • 2011 р. — доктор наук;
  • 2013 р. — професор.

• Постійний учасник Всеукраїнських, міжнародних та зарубіжних семінарів та майстер-класів з пластичної хірургії та флебології;
  • 2000 р. — курси підвищення кваліфікації «Лапароскопічна хірургія» Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика;
  • 2003 р. — передатестаційний цикл з хірургії в Луганському ГМУ;
  • 2005 р. — передатестаційний цикл з хірургії в Луганському ГМУ;
  • 2016 р. — Радіочастотна абляція в лікуванні варикозної хвороби, Medtronic Academia (Братислава, Словаччина);
  • 2016 р. — Compact Sclerotherapy Training Course (Мюнхен, Німеччина);
  • 2017 р. — Europen Vascular Course (Маастрихт, Нідерланди);
  • 2017 р. — Medtronic Academia індивідуальний курс підвищення кваліфікації з радіочастотної абляції (Братислава, Словаччина);
  • 2017 р. — тематичні курси удосконалення "Пластична хірургія" Національний медичний університет ім. Богомольця;
  • 2018 р. – Europen Vascular Course (Маастрихт, Нідерланди).

• Всеукраїнська асоціація пластичних реконструктивних естетичних хірургів (ВАПРЕХ).