Жалдак Максим Олександрович

Стоматолог
Доктор Жалдак Максим Олександрович надає пацієнтам послуги лікаря-стоматолога. Веде консультативний прийом пацієнтів з метою огляду порожнини рота, пломбування та відбілювання зубів, відновлення зубної емалі. Займається художньої реставрації зубного ряду, мостовидним зубним протезуванням. Спеціалізується на питаннях зубної імплантації, здійснює установку виниров на зуби.

Тоня
Добрый день! Пол года назад, Жалдак Максим Александрович установил мне импланты. Вот буквально неделю назад мне уже поставили на них коронки. Не могу нарадоваться! Спасибо отличному доктору стоматологу.
Женя
Неустанно выражаю благодарность прекрасному врачу Максиму Александровичу за его качественное лечение мне и моим детям! Вы давно зарекомендовали себя как лучший специалист!Спасибо вам за наше лечение. Рекомендую.

• 2011 р. — Донецький національний медичний університет ім. М. Горького, стоматологічний факультет.

• 2013 р. — "Сучасні хірургічні методики нарощування кісткової тканини", освітній центр "Стаміл";
  • 2013 р. — школа імплантації, освітній центр "Стаміл";
  • 2014 р. — States of emergensy in dentistry, U-impl educational centre;
  • 2014 р. — Restorative technologies for anterior teeth restorations. Densply, Restorative clinical education;
  • 2014 р. — використання брекет-систем Damon, навчальний центр "Алента".

• Член Асоціації імплантологів України.