Амані Нілаб

Дитячий стоматолог
Спеціаліст Амані Нілаб - лікар в області дитячої стоматології. Протягом 6 років займається лікуванням і профілактикою порушень в ротовій порожнині. Проводить художню реставрацію, здійснює очистку емалі, усуває видимі дефекти. Лікує пульпіт, запальні захворювання коренів зубів. Терапію проводить погрожує пацієнта в медикаментозний сон.

Лаура
Доктор очень внимательно все объяснила, на все мои вопросы ответила, все наши рентгены кучу посмотрела, в ситуацию вникла и направила в нужное русло. Будем пробовать лечиться и ждать результатов! Спасибо.И главное что ребенок не плакал.
Кира
Врач молодая, внимательная девушка, хороший специалист, будем продолжать лечение у нее. Дочь не плакала,сидела спокойно. Амани Нилаб очень нежно делает свою работу и детки не боятся,Спасибо вам огромное.

• 2011 р. — Київський медичний університет Української асоціації народної медицини;
  • 2013 р. — інтернатура в Київському медичному університеті Української асоціації народної медицини;
  • 2014 р. — сертифікат фахівця з дитячої стоматології на базі Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.А. Шупика.