Сторінка 47. Стоматологи в Києві

Андрей
Отличный доктор, теперь я знаю, к кому буду ходить лечить зубы.
04 жовтня '16 г.
Спасибо за красивую улыбку!!!)))
02 жовтня '16 г.
Снежана
01 лютого '17 г.
Никита
Хороший врач, ничего плохого не могу сказать.
01 червеня '16 г.
Врач понравился. Лечение проводит очень хорошо.
14 серпня '16 г.
Руслана
Пользуемся услугами Виталия Сергеевича всей семьей, нареканий нет.
30 вересня '16 г.
Стоматолог-ортопед
Закінчив Кримський медичний інститут. Має вищу кваліфікаційну категорію.Лікар проводить терапевтичний і ортопедичний прийом: Ендодонтичне лікування (різні методи обтурації кореневих каналів). Протезування (знімні та незнімні конструкції) в повному обємі, в тому числі і складні випадки. Основне направлення: мікропротезування, вініри, знімне протезування на балочній та телескопічній системі фіксації. Лікар постійно підвищує свій професійний рівень, приймаючи участь в міжнародних конференціях.
Стоматолог-терапевт, стоматолог-ортопед
Професійна гігієна порожнини рота (ультразвукова чистка, + airflow), індивідуальний підбір гігієнічних засобів. Спеціалізується в області професійного відбілювання зубів (апаратне відбілювання, системи для “домашнього” відбілювання). Ендодонтичне лікування (лікування кореневих каналів) із застосуванням ендомоторів і ультразвукової ірігації. Діагностика та лікування патологій прикуса знімними та незнімними апаратами. Лікар відвідує семінари вітчизняних та зарубіжних провідних спеціалістів.
Стоматолог – терапевт, стоматолог-ортодонт
Закінчила Національний медичний університет ім.О.О. Богомольця Проводить ортодонтичний та терапевтичний прийом: Лікування патологій прикусу у концепції ортотропії. Діагностика та лікування патологій прикусу дітей та дорослих знімними та незнімними ортодонтичними апаратами (пластинками). Лікування на брекет-системамах. Профілактика патологій прикусу. Професійна гігієна, навчання правильного догляду за ротовою порожниною та підбір засобів гігієни. Профілактика карієсу у дітей та дорослих. Лікування карієсу та його ускладнень у дітей та дорослих. Прямі естетичні реставрації всіх груп зубів.
Лікар стоматолог
-лікар-стоматолог терапевт (лікування, реставрація зубів) -хірург (видалення) -дитячий стоматолог -лікування дітей під наркозом
Лікар-ортопед
надає повний спектр послуг в області ортопедичної стоматології. Спеціалізується на плануванні ортопедичного лікування , прогнозі протезування wax-up, із застосуванням артикулятора та лицьової дуги. Проводить виготовлення цільнокерамічних вкладок, вінірів, коронок та протезів за методикою безметалевої кераміки IPS e.max , протезування зубів на імплантатах та ін.
Лікар-ортодонт
володіє всіма видами ортодонтичних методик: знімна техніка: - всі види пластинок; не знімна техніка: - металеві брекет-системи , - керамічні брекет-системи, - сапфірові брекет системами, - самолігуюча брекет-система, - лінгвальна брекет система
Лікар -стоматолог
Лікар-ортопед
Лікар-стоматолог-хірург-ортопед
Ортопедичний прийом (вкладки, металокерамічні коронки, безметалеві коронки, CAD / CAM, всі види сучасного протезування) - терапевтичний прийом - знімне і незнімне протезування - протезування на імплантантах - вініри - дентальна імплантація - хірургічна стоматологія Володіє методиками реконструктивної хірургії в порожнині рота.
Стоматолог-терапевт
Київ вул. Бульварно-Кудрявська, 33г м.Золоті ворота23м.Театральна25