Ставярская Марина Віталіївна

Стоматолог
Лікування каналів, постановка пломб, професійна гігієна ротової порожнини.

Ірина
Мені дуже сподобався прийом. Лікар дуже кваліфікована, все пояснила, розповіла. Консультація була досить розгорнутою, все максимально доступно для розуміння! Процедури були проведені без будь-яких не приємних відчуттів! Рекомендую!
Сподобалося, що лікар висококваліфікований! Дала розгорнуту консультацію, тепер я повністю розумію суть моєї проблеми, запропонувала декілька шляхів вирішення проблеми. Разом ми обрали найоптимальніший. Дякую за кваліфікацію!

• 2009 р. — Київський медичний університет Української асоціації народної медицини, стоматологічний факультет.

• 2014 р. — пройшла курс "ДІАГНОСТИКА І ПЕРВИННЕ лікування запальних захворювань пародонту" в стоматологічному учбовому центрі "ФЕНЕСТРА" (FENESTRA dental education center). Головний викладач Бублий А.П., м. Київ.
  • 2013 р. — взяла участь в практичному курсі "Сучасна комп'ютерна 3d-рентген діагностика в стоматології" за участю керівника служби тех. підтримці Центру щелепно-лицьової діагностики Planmeca 3d, а також глав-рентгенолога Центру щелепно-лицьової діагностики Planmeca 3d. м. Київ.
Схожі спеціалісти:
Стоматолог, ендодонт, стоматолог-терапевт, стоматолог-ендодонтист