Сторінка 5. Лікарі в Києві (Шевченківський район)

Ірина
Чудовий уважний лікар.
30 листопада '-1 г.
Ніна
Вона уважно ставиться до пацієнтів, ретельно розповідає, що і як потрібно робити. Я дуже їй вдячна, що вона порекомендувала мені що потрібно змінити та на що звернути увагу. Я із задоволенням буду ходити до такого лікаря, якщо щось трапиться.
02 березеня '20 г.
Уважний лікар, мені все сподобалося, була тільки перший раз. Лікар призначила додаткові аналізи, прийду на повторний прийом. Від першого прийому враження позитивне, все чітко та зрозуміло. Безперечно рекомендую лікаря! Дякую Вам!
21 березеня '20 г.
Маша
Наталья Юрьевна - отличный специалист, наблюдаемся у нее несколько лет. Нареканий на специалиста нет. Рекомендуем без сомнений.
24 січня '20 г.
Терапевт, сімейний лікар, алерголог
Спеціалізується на лікуванні захворювань верхніх дихальних шляхів, шлунково-кишкового тракту, сечовидільної системи, серцево-судинної системи. Проводить огляд і складає графік вакцинації.
Акушер-гінеколог
У компетенції лікаря діагностика і лікування патології шийки матки, кольпоскопія, лікування-корекція порушень оваріально-менструального циклу, введення і видалення ВМС, підбір методу контрацепції, лікування ендометріозу, кіст яєчників, діагностика і лікування запальних захворювань органів малого таза і ЗПСШ, ведення вагітності, ультразвукова діагностика органів малого таза.
Психотерапевт
Лікар надає психологічну підтримку та допомогу дорослим і дітям з патологіями психіки без великих органічних ушкоджень головного мозку. Лікує тривожність, нервозність, фобії, панічні атаки. Проводить групові або індивідуальні сеанси психотерапії. Бере активну участь в семінарах та тренінгах з психотерапії.
Психолог, психотерапевт
Спеціаліст проводить психологічні консультації. Консультує з питань залежностей. Лікує компульсивне та тривожне переїдання, булімію, анорексію, панічні атаки, безсоння, тривожність та нервозність. Працює з заниженою самооцінкою. Спеціалізується на сімейно-шлюбному консультуванні.
Терапевт, Сімейний лікар
Викликати лікаря додому
Лікар займається діагностикою та лікуванням захворювань дихальних шляхів, серцево-судинної системи, захворювань шлунково-кишкового тракту, сечостатевої системи. Консультує з неврологічним, аутоімунним, спадковим та ревматичним захворюванням, а також захворюванням щитоподібної залози.
Хірург, ендоскопіст
21 рік досвіду
Лікар хірург, ендоскопіст першої категорії. Надає послуги з діагностики захворювань внутрішніх органів методом ендоскопії, проводить хірургічні втручання на органах черевної порожнини, судинах. Закінчив Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-09
Психолог, Психотерапевт, Сексолог
Практикуючий психолог, спеціалізується в області сексології, а також дорослої і дитячої психології. В роботі використовує методи трансактного психоаналізу і гештальт терапії. Займається проблемами самооцінки, взаємин. Працює з проблемами молодих сімей, «любовними трикутниками», любовної залежністю і співзалежністю. Допомагає впоратися з депресією, втратами і тривогою. Надає допомогу в підготовці до важливих подій, а також щодо прийняття термінових рішень. Крім того, консультує з приводу труднощів у сексуальній сфері.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-09
Консультація 2000/3000 грн.
Хірург-проктолог
Офтальмолог-ретинолога, лазерний хірург
Доктор Кравець Наталія Ігорівна має 7-річний стаж, офтальмолог, має вищу категорію. Володіє навичками використання лазера з лікувальною метою при різних порушеннях зорової функції. в обов'язки фахівця входить проведення консультацій, первинного обстеження і лікування захворювань очей первинного і вторинного походження. До Кравець Н.І. звертаються для видалення стороннього тіла з ока, терапії катаракти, глаукоми, далекозорості, короткозорості, дистрофії сітківки, діабетичної ретинопатії.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.7
Консультація 1200/700 грн.
Терапевт, гастроентеролог, дієтолог
Лікар спеціалізується на веденні пацієнтів, які мають проблеми з вагою. Консультує з приводу вибору дієти при різних патологіях. Лікує захворювання шлунково-кишкового тракту. Також приймає пацієнтів з харчовими отруєннями, ГРВІ, грипом, пневмонією, бронхітом, отитом, бронхіальною астмою, шкірними висипаннями.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.8
Консультація 1600/950 тільки онлайн