Лікарі алергологи в Києві (Шевченківський район)

Іван
Хороший спеціаліст. Рекомендую.
30 листопада '-1 г.
Профессиональный доктор. Получила подробную консультацию по своему вопросу. Информации было более, чем достаточно. Приемом довольна, рекомендую.
30 листопада '-1 г.
Вера
Не передать словами, как я благодарна высококлассному аллергологу Елене Викторовне! Избавила моего ребенка от сыпи, которая доставляла массу беспокойства. До приема у Елены Викторовны мы консультировались с несколькими аллергологами, однако именно она назначила нам правильное лечение! Огромное спасибо!
22 березеня '19 г.
Імунолог, алерголог
Доктор спеціалізується в області імунології та алергології. Лікує алергію, алергічний дерматит і риніт, сезонну алергію, алергічну бронхіальну астму, контактний дерматит, алергічний кашель і висип. Є головним імунологом-експертом м.Києва. За останні 3 роки - 7 друкованих робіт, з них 3 - статті (всього статей - 86 і 3 патенти).
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-02
Терапевт, Сімейний лікар
Викликати лікаря додому
Лікар займається діагностикою та лікуванням захворювань дихальних шляхів, серцево-судинної системи, захворювань шлунково-кишкового тракту, сечостатевої системи. Консультує з неврологічним, аутоімунним, спадковим та ревматичним захворюванням, а також захворюванням щитоподібної залози.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Терапевт, фізіотерапевт, озонотерапевт, імунолог-інфекціоніст, паразитолог дитячий
Лікар-терапевт вищої категорії, головний лікар медичного центру «Альтернатива», лікар швидкої і невідкладної допомоги. Спеціалізується на лікуванні детоксикації із застосуванням озонотерапії, пресстерапіі, витягування хребта, а також лікуванні алергії, профілактиці ускладнень цукрового діабету, ішемічної хвороби серця і атеросклерозу, гіпертонічної хвороби.
Педіатр, Дитячий алерголог
Спеціалізується в області педіатрії та дитячої алергології. Лікар вищої категорії, кандидат медичних наук. Займається складанням індивідуальних графіків вакцинації, розробляє рекомендації для профілактики частих ГРВІ. До компетенції лікаря входить діагностика і лікування атопічного дерматиту, бронхіальної астми, кропив'янки, харчової алергії, непереносимості лактози.
Алерголог, Пульмонолог, Педіатр
Лікар педіатр, алерголог вищої категорії професійної кваліфікації, надає послуги в діагностуванні і лікуванні пацієнтів в умовах стаціонару. Спеціалізується на терапії алергічних патологій (алергічного Реніта, алергічної бронхіальної астми) і імунодефіцитних станів. Допомагає пацієнтам в лікуванні бронхіту, ГРВІ, пневмонії, грипу, кору, краснухи. Замкова Лариса Василівна має великий досвід в лікуванні гастриту, кон'юнктивіту, екземи і сінної лихоманки.
Алерголог
Спеціалізується на виявленні та терапії алергічних патологій. Лікує пацієнтів з бронхіальною астмою, набряком Квінке, атопічний дерматит, харчової і лікарської алергією. Проводить молекулярну діагностику, ведення вагітності при алергічних розладах, спирографических дослідження.
Алерголог
Займається лікуванням алергічних захворювань у дорослих та дітей.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Педіатр, алерголог
Педіатр-алерголог спеціалізується на дослідженнях гіперреакції імунної системи на зовнішні подразники у дітей. Консультує в якості обох спеціальностей. Проводить комплексні огляди, робить алергічні проби. Займається лікуванням всіх видів алергічних реакцій, включаючи шкірні висипання, свербіж, набряки і риніти. Також лікує бронхіальну астму.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Терапевт
Викликати лікаря додому
Лікар проводить профілактику всіх можливих порушень стану здоров'я, первинну діагностику, супровід та лікування найбільш поширених захворювань органів та систем. Також проводить первинну діагностику та офтальмологічне огляд, офтальмоскопію та отоскопію для діагностики захворювань системи ЛОР органів.
Терапевт
Викликати лікаря додому
Чому я працюю лікарем? Ще з дитинства я вирішила, що буду лікарем. Завжди цікавила наука та те, як працює наш організм. Володіючи знаннями у медичний сфері, я розумію, що можу допомагати людям розширювати розуміння про свій організм, лікувати патології, розвивати науку і вносити вклад у медичні досягнення, які з кожним роком будуть тільки покращувати якість нашого життя.
Консультація Только онлайн - 350