Онищук (Юрій) Людмила Олександрівна

Гастроентеролог
лікар першої категорії
кандидат медичних наук
Лікар проводить лікування захворювань шлунково-кишкового тракту. Консультує з приводу правильного харчування та підбору дієти. Лікує гастрит, диспепсію шлунка, холецистит, дискінезію жовчовивідних шляхів, панкреатит, захворювання селезінки та печінки. Приймає пацієнтів з ожирінням.

Лікар працює в клініках:
Київ вул. Левка Лук'яненка (Тимошенко), 19 м.Мінська21м.Оболонь176м.Героїв Дніпра1410
Київ вул. Князів Острозьких (Московська), 46/2 м.Печерськам.Кловськам.Арсенальна

Лариса Іванівна
Була на прийомі у лікаря-гастроентеролога Юрій Людмили Олександрівни. Сподобалася консультація та необхідні призначення, буду звертатися в подальшому у разі необхідності та рекомендувати своїм знайомим.
Олександр Володимирович
Дуже вдячний Юрій Людмилі Олександрівні за дуже фахову консультацію, за увагу та доброзичливе ставлення. З радістю буду рекомендувати своїм друзям і знайомим лікаря і клініку «ДокторПРО».
Влада
Прийом пройшов добре, лікар дуже професійна, пояснює зрозуміло і чітко. Я задоволена. Також Юрій Л.О. призначила препарати та курс лікування. Раніше була у дерматолога Лазаренко Інни Ігорівни і тут прийом пройшов вдало. Лікар дуже компетентна і уважна. Дуже вдячна.
Dmytro
Людмила Олександрівна, відмінний спеціаліст! Одного разу мені довелося звернутися за її професійною допомогою. Вона уважно мене вислухала, та оглянула. Порекомендувала змінити дієту, та призначила лікування. Зараз все добре.
Ника
Дуже хороша, порядна та відповідальна людина. Сьогодні була у неї на прийомі. Мені все дуже сподобалося. Дуже уважно ставиться до пацієнтів. Завжди усміхнена та доброзичлива. Вона швидко та ефективно допомогла мені. Дякую!

• 2010 р. — закінчила Буковинський національний медичний університет в місті Чернівці за спеціальністю "Лікувальна справа" з відзнакою.
  • 2012 р. — закінчила інтернатуру за спеціальністю "Внутрішні хвороби" на базі ОКБ м. Чернівці.

• 2014 р. пройшов цикл підвищення кваліфікації лікарів в НМАПО імені П. Л. Шупика.
  • 2015 р. — взяла участь у Європейському гастроентерологічному тижні, м. Барселона.
  • 2015 р. — стала учасницею п'ятнадцятою гастростудій "Захворювання кишечника: стандарти 2015 року".
  • 2015 р. — взяла участь у EAGEN, Європейської асоціації гастроентерології, ендоскопії та харчування., м. Берлін.
  • 2015 р. — пройшов цикл підвищення кваліфікації лікарів в НМАПО імені П. Л. Шупика.
  • 2016 р. — отримала сертифікат про проходження курсів за спеціальністю "Гастроентерологія".
  • 2016 р. — взяла участь у науково-практичній конференції Українського товариства терапевтів з міжнародною участю.
  • 2016 р. — прослухала курс післядипломної освіти EAGEN: "Нові горизонти в лікуванні хронічного панкреатит і захворювань печінки".
  • 2017 р. — прослухала курс післядипломної освіти: "Науковий симпозіум з міжнародною участю "Результати доказової медицини в клінічну практику" і в рамках школи пройшла міжнародний курс післядипломної освіти "Нові завдання — нові рішення проблем при захворюваннях Шлунково-кишкового тракту".
  • 2018 р. — захистила кандидатську дисертацію на тему "Диференційовані патогенетичні підходи до профілактики та лікування гастропатій, індукованих прийомом нестероїдних протизапальних препаратів".
  • 2018 р. — взяла участь у міжнародній конференції "Коморбідність в пульмонології", м. Трускавець.

• Учасник Асоціації гастроентерологів України, Асоціації панкреатологів України, Асоціації превентивної та антиейджинг медицини.