Велігоцький Олексій Миколайович

Хірург
Лікар вищої категорії
Доктор медичних наук
Професор, завідувач кафедрою ендоскопії та хірургії ХМАПО
Олексій Миколайович є автором понад 170 робіт, більше 20 патентів, 7 методичних рекомендацій, член асоціації лікарів-ендоскопістів України, Європейської асоціації ендоскопічних хірургів, Української асоціації ендоскопічних, малоінвазивних і лазерних технологій, лікарів панкреатології, хірургів-гепатологів. Спеціалізується в області ендоскопічних хірургічних втручань.

Василь
Лікар, дуже уважний і професійно володіє інформацією по найновішім сучасним видам лікування. Таке лікування, мені призначав лікар за кордоном. Метод лікування, які запропонував Олексій Миколайович, в Іспанії з`явились не так давно, тому був сильно здивований, що у Харкові це також практикують. Звичайно, на Батьківщині це набагато дешевше. Прийомом, дуже задоволений!
Гирман Ольга
Прекрасный доктор! Провёл операцию по удалению миомы матки больших размеров. Огромная ему благодарность!