Приходько Алла Олександрівна

Педіатр, дитячий гастроентеролог
Лікар першої категорії
Лікар-педіатр, гастроентеролог займається лікуванням захворювань шлунково-кишкового тракту у дітей. Здійснює контроль за стан здоров'я і розвитку дітей до року, займається профілактикою захворювань шлунково-кишкового тракту, харчових алергій. Володіє навичками інструментальної діагностики роботи шлунково-кишкового тракту. Алла Олександрівна веде консультативний прийом, застосовує індивідуальний підхід. До неї звертаються при різних порушеннях в роботі травної системи у дітей: гастритах, алергічних реакціях на їжу, при кольках, здутті живота, непереносимості певних харчових продуктів (лактози, глютену).

Київ вул. Старонаводницька, 13 (прим. 126 В в бук.А, секція Д) м.Печерська65м.Звіринецька1410м.Палац Україна3117

У дочери была астма. Алла Александровна помогла справиться с этим недугом, спасибо!
У сына бронхиальная астма. Наблюдаемся у Аллы Александровны уже два года. Добрый и внимательный врач, знает подход к детям. Ее рекомендации помогают избегать приступов, вести нормальную жизнь. Большое ей от нас с сыном спасибо.
Накануне болезни ребенок кушал творог. На следующий день заметила плохой аппетит, были жалобы на тошноту, вялость ребенка. По рекомендации аптекаря давала сорбенты. Эффекта не было, к тому же дополнительно появилась рвота, диарея, боль в животе в виде спазмов. Обратились в больницу. На консультации у педиатра врач опросил жалобы, осмотрел малыша, после чего госпитализировал в инфекционное отделение. Доктор сказал, что мы вовремя обратились, поэтому обошлись без осложнений. Спасибо за лечение, сейчас уже все хорошо!
Богдана
Лечились у этого врача. Грамотный специалист, рекомендую.

• 1995 р. — Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця, педіатричний факультет;
  • 1997 р. — інтернатура за спеціальністю «педіатрія» на базі НМАП ім. П.Л. Шупика.

• Приймала участь в багатьох наукових конференціях, семінарах, круглих столах;
  • 2013 р. — спеціалізація з дитячої гастроентерології;
  • 2017 р. — курси підвищення кваліфікації з дитячої гастроентерології.

Дитячий лікар - педіатр, гастроентеролог надає послуги

• патронаж дітей до року;
  • дієтологія в педіатрії;
  • профілактика і лікування різних дитячих захворювань;
  • профілактика та лікування харчових алергій;
  • профілактика і лікування синдрому надлишкового бактеріального росту в кишечнику;
  • лікування гастриту, дуоденіту, холецистопатії, розладів процесу травлення;
  • профілактика та лікування непереносимості лактози, глютену;
  • профілактика та лікування інфекційних захворювань (паразитологія).