Шкуріна Тетяна Федорівна

Педіатр
Лікар вищої категорії
Лікар вищої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується в області педіатрії. Займається діагностикою та лікуванням органів дихання і шлунково-кишкового тракту у дітей від періоду новонародженості до повноліття. Проводить консультативні прийоми з питань грудного вигодовування та харчування дітей до 1 року, а також правил догляду за дитиною.

Юлий
10 травня '17р.
Очень опытный и грамотный врач, рекомендую обращаться.
Ангелина
03 квітня '17р.
Спасибо, Татьяна Федоровна, за Ваш профессионализм. Очень опытный и хороший врач. Я многодетная мама и Татьяна Федоровна вела всех моих малышей, начиная с пеленок и заканчивая подростковым возрастом. Она не только квалифицированный врач, но еще и добрейшей души человек. Спасибо за Ваш труд и квалифицированную помощь.
Вероника
К Татьяне Федоровне обращается вся наша семья) Могу уверенно сказать, что лучше педиатра я не встречала. Назначения всегда грамотные, рекомендации толковые. Ребенку она нравится. Я довольна, что знаю именно этого доктора.

• 1971-1977 р.- Дніпропетровський медичний інститут, педіатричний факультет.

• 1990 р. — "Реанімація та інтенсивна терапія в педіатрії" — Київський ГІУВ.
  • 1995 р.- "Фітопрепарати в профілактиці та лікуванні захворювань у дітей" — Київський ГІУВ.
  • 1996 р. — «Передатестаційний цикл з педіатрії» — Київська медична академія післядипломної освіти (далі КМАПО).
  • 1998 р.- "Вибрані питання дитячої хірургії" — КMAПO.
  • 26.10.16-27.01.17 – стажування з педіатрії — Національна медична академія післядипломної освіти ім. Шупика.
Схожі спеціалісти:
Генетик, Педіатр, дієтолог-нутрігенетік, Експерт з нутрігеноміки та здорового харчування