Пантазі Сергій Вікторович

Уролог
Лікар вищої категорії
Лікар уролог, андролог вищої категорії. Має великий досвід роботи з діагностування та лікування: аденоми передміхурової залози, чоловічого безпліддя, запальних процесів в нирках і сечостатевої сфері (простатит, цистит, пієлонефрит). Лікує нетримання сечі, порушення ерекції, сечокам'яною хворобою, патологію сечових шляхів, що передаються статевим шляхом. Сергій Вікторович проводить оперативне лікування доброякісних утворень статевих органів, кандилом, папілом, короткої вуздечки і фімозу. Є учасником зарубіжних і українських конференцій
Київ вул. Старонаводницька, 13 (прим. 126 В в бук.А, секція Д) м.Печерська65м.Звіринецька1410м.Палац Україна3117

Андрей
Лечусь у Сергея Викторовича, он индивидуально разработал курс лечения, который уже приносит первые результаты.
Дима
13 квітня '17р.
К Сергею Викторовичу я пришел с весьма деликатными симптомами. После обследования и череды анализов, он сказал, что у меня цистит. Благодаря оперативному лечению, проблема исчезла.

• 1996 p. — Донецький національний медичний університет ім. М. Горького, спеціальність "Лікувальна справа";
  • Інтернатура на базі Донецького обласного клінічного територіального медичного об'єднання та ЦМКЛ №6 м. Донецька.

• Регулярна участь у всеукраїнських та закордонних конференціях з урології та андрології.