Сторожев Євген Євгенович

Уролог-андролог, лікар УЗД
Євген Євгенович володіє всіма техніками консервативної і оперативної урології: діагностика та лікування захворювань, які передаються статевим шляхом, видалення гострих кондилом за допомогою лазерної хірургії, володіє навичками комплексного лікування простатиту з застосуванням магнітно-лазерної методики.

Записывала мужа к урологу в клинику "Здоров'я родини". Муж сопротивлялся (идти не хотел, боялся))). После визита к доктору, мнение мужа в корне поменялось о медицине. Доступно проконсультировал, назначил лечение и по истечению месяца лечения, мы вновь пришли на конс-цию и ура у нас все получилось - мы здоровы! Огромное спасибо Сторожеву Евгению Евгеньевичу за успешно проделанную работу. Клинике так же желаем успехов и процветания!
Евгений Евгеньевич лечил цистит мне. Сколько я намучился с этой заразой, сил нет. А вот теперь все классно. Никакой боли и дискомфорта, я безумно доволен результатом.
Евгений Евгеньевич помог в терапии бесплодия. Сколько врачей я посетил, думал все, можно не пытаться больше. Когда попал к Евгению Евгеньевичу понял, а шанс то есть. И вот сейчас все отлично. Спасибо вам!

• 1992 р. – Донецький державний медичний інститут ім. М. Горького, спеціальність “Лікувальна справа”

• 2015 рік – курси інформації та стажування на тему “Актуальні питання ультразвукової діагностики нирок, надниркових залоз та сечового міхура”;
  • 2018 рік – науковий медичний симпозіум «Урогенітальні інфекції. Міждисциплінарний підхід»;
  • 2021 рік – навчання сучасним методам лікування у дерматології на Fotona SP Dynamis;
  • 2021 рік – онлайн симпозіум “Мистецтво лікування”, тема «Менеджмент болю»;
  • 2021 рік – міжнародний конгрес «Інноваційні технології у гінекології, мамології та естетичній медицині»;
  • 2021 рік – науково-практичний семінар «Дерматологічні захворювання на практиці лікарів різних спеціальностей. Сесія №11»;
  • 2021 рік – науково-практичний семінар «Урологічні захворювання на практиці лікарів різних спеціальностей. Сесія №10»;
  • 2021 рік – науково-практичний семінар «Найкращі світові практики та українські досягнення у місцевому лікуванні ран»;
  • 2021 рік – тематичний майстер-клас на тему «Сучасна терапія симптомів нижніх сечових шляхів».