Сторінка 5. Неврологи в Києві

Лучший врач-невролог из всех, у которых я была.
20 серпня '16 г.
Потрапили на консультацію до Петренко. На щастя, її діагноз був позитивним, не підтвердились страшилки, які нам обіцяв інший доктор. Ми дуже вдячні за профіоналізм та досвід Петренко.
01 січня '17 г.
Владислава
После сотрясения мозга мучили головные боли, головокружения, тошнота. Илона Александровна помогла их устранить, за что я очень благодарна. Продолжаю у нее наблюдаться.
04 січня '17 г.
Обратились за консультацией к Дарье Николаевне. Огромное спасибо.
12 січня '17 г.
Маргарита Петровна
Уже несколько лет активной жизни получила благодаря Ольге Александровне. Не представляю, как бы я жила без ее лечения. Боли в спине были сильными, не могла нормально передвигаться. Уже и не знала, к кому бежать. Подруга посоветовала такого чудествного врача. Теперь хожу к ней раз в полгода и чувствую себя прекрасно.
30 листопада '-1 г.
У меня постаянные головные боли в последние пару лет. Разные врачи долго не могли поставить хоть какой-нибудь правдоподобный диагноз. С этим получилось справиться только Савенко. Благодарна ей за помощь и лечение. Теперь я чувствую себя значительно лучше. И пусть проблема не ушла, но я знаю, что делать при наступлении приступа.
07 січня '17 г.
Невролог
Лікар Сачко Юлія Юріївна працює в області неврології. До обов'язків фахівця відноситься діагностика і терапія захворювань нервової системи інфекційно-запального, вродженого, гормонального характеру. Допомагає в реабілітаційному періоді після перенесеного порушення церебрального кровотоку, а також після операцій на головному мозку, хребетному стовпі.
Київ м. Вишгород, пр-т Шевченка, 9
Невролог
Лікар спеціалізується на комплексному лікуванні неврологічних захворювань. Приймає пацієнтів із судинними патологіями головного мозку, головним болем, остеохондрозом, міжхребцевими грижами, радикулітом. Займається розшифруванням результатів КТ, МРТ, енцефалограм.
Невролог, Функціональний діагност
Доктор Пархоменко Богдан Леонідович спеціалізується в області неврології, проводить функціональне діагностування. Має другу кваліфікаційну категорію. Застосовує методику дуплексного сканування судин, артерій, яремних вен. Консультує пацієнтів, розшифровує результати діагностики. Активний учасник наукових конференцій.
Невролог
Лікар-невролог, займається лікуванням хвороб, які зачіпають ЦНС, ПНС і відділи хребта. Консультує, проводить відповідну діагностику. Надає послуги лікування остеохондрозу і невритів. Усуває гострі і хронічні больові синдром за допомогою невральної блокади.
Консультація от 300 грн.
Дитячий невролог
Доктор Муршиц Вікторія Василівна спеціалізується у галузі неврології. Консультує, як психолог та навчає батьків основам дитячого масажу.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Консультація 750/600 грн.
Київ вул. Срібнокільська, 12 м.Осокорки135м.Позняки128
Рефлексотерапевт, невролог
Доктор Гончаренко Л.К. займається проблемами в області неврології, також вона практикуючий рефлексотерапевт. Лікар консультує пацієнтів, проводить діагностику і призначає необхідне лікування. Спеціалізується на акупунктурі, успішно застосовує техніку акупунктури при радикуліті та інших захворюваннях спинномозкових нервів. Надає послуги як традиційних методів діагностики, так і діагностику по пульсу.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Невролог, Рефлексотерапевт, Гомеопат, Мануальний терапевт, Психотерапевт, Реабілітолог
Доктор Чижикова Марина Євгенівна займається лікуванням пацієнтів методами нетрадиційної медицини. Спеціалізується в області неврології, психотерапія + фізична реабілітація. Практикує гомеопатію, рефлексотерапію. Бере участь в міжнародних профільних конференціях і семінарах.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.8
Невролог, Психотерапевт, УЗД-спеціаліст
Доктор Андоні Галина Вікторівна, невролог, психоневролог другої категорії. Проводить діагностику і лікування різних психоневрологічних захворювань. Надає послуги ультразвукової доплерографії судин голови та шиї.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.3
Невролог
Лікар-невролог надає лікувально-консультаційні послуги, проводить реабілітацію пацієнтів після хірургічних операцій з підключенням до апарату штучного кровообігу. Займається лікуванням гострих і хронічних патологій кровообігу мозку, прогресуючих судинних розладів, больових синдромів. Призначає медикаментозну терапію, проводить взяття люмбальної пункції, розшифровує результати КТ, МРТ, УЗД та інших досліджень. Володіє мовою жестів глухонімих.
Невролог
Лікар проводить діагностику і лікування неврологічних патологій. Лікує цереброваскулярні захворювання, порушення мозкового кровообігу, ускладнений остеохондроз хребетного стовпа, мігрені, токсичну енцефалопатію, неврози, нейроциркуляторну дистонію.