Войтенко Марина Євгенівна

Невролог, УЗД-фахівець
Лікар вищої категорії
Лікар Войтенко Марина Євгенівна, невролог вищої категорії. Спеціалізується у галузі дитячої неврології. Проводить консультації та діагностування різних неврологічних захворювань. Займається лікуванням вегетосудинної дистонії, неврозів, вроджених аномалій неврологічного напрямки. Працює з дітьми із розумовою відсталістю, ДЦП, епілепсію.

Коля П.
После травмы часто стала болеть голова, пришлось срочно искать хорошего специалиста. Обратился к Марине Евгеньевне по рекомендации сотрудников. Сейчас прохожу лечение. Врач очень опытная и знающая.
Блогодарю Марину Евгеньевну за восстановление моего эмоциоанльного состояния. Я спокойна и мои родные счастливы))
Юлианна
Водила ребенка на консультацию. Добрый и позитивный человек

• 1992 р. - Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця, педіатричний факультет;
  • 1994 р. - Інтернатура на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика.

• 2013 р. - передатестаційний цикл.

• Член Асоціації дитячих неврологів України.