Медстрахсервіс на Оболоні

Пн — Пт: 09:00-19:00 Сб: 09:00-19:00 Н: 09:00-19:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Медичний заклад "Медстрахсервіс" спеціалізується на проведенні комплексних мед обстежень та видачу медичних довідок. Діяльність клініки ліцензована Міністерством охорони здоров'я України.

Надавані послуги:

• Лабораторна діагностика;
  • ЕКГ;
  • консультації терапевта, невропатолога, нарколога, психіатра, офтальмолога та інших фахівців;
  • видача довідок вступникам до ВНЗ, держслужбовцям, виїжджають за кордон, далекобійникам;
  • видача медвисновку для відвідування басейну, спортивних занять, для покупки зброї, управління моторним човном і т. п .;
  • видача і заповнення санітарних книжок для прийому на роботу;
  • консультації фахівців на дому та ін.

У центрі також працює юрист, який може надати кваліфіковану консультацію.

Клініка "Медстрахсервіс" на Оболоні, знаходиться недалеко від метро «Героїв Дніпра». Відвідати установа можна в будь-який день тижня.

• Ціни на послуги

• Первинна консультація офтальмолога
  • Консультация (сертификат) психиатра, форма 122-2/0
  • Медкомісія для відвідування басейну
  • Первинна консультація терапевта
  • Медкомісія для вступників до ВНЗ (форма 086 / у)
  • Медкомісія для вступників на роботу (форма 086 / у), потрібно паспорт, ФГЛ
  • Медкомісія на водійське посвідчення Ф-083
  • Первинна консультація хірурга

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Наталия
15 травня '21р.
Обратилась когда с лицевым нервом, Спасибо большое очень помог через 7 дней почти всё востановилась
Валентина Анатольевна
Обратилась к доктору по протекции моих знакомых врачей с сильнейшими головными болями. Очень рада, что пришла именно к этому доктору. Как оказалась, он врач экстракласса и супер профессионал в своей области. Оказал мне квалифицированную помощь.
Павел
22 квітня '18р.
В Медстрахсервисе на Оболони оформлял справку для посещения бассейна. За несколько часов прошел всех врачей и сдал анализы. Справка была готова уже на следующий день. Спасибо за оперативность!
При поступлении в университет потребовали справку о состоянии здоровья (форма 086-у). Чтобы не толкаться в очередях районной поликлиники, решила обратиться в учреждение Медстрахсервис. Принесла с собой паспорт, амбулаторную карту и флюорографию. Уже через 20 минут справка была готова. Спасибо!
Александр
После перенесенной инфекционной патологии лечащий терапевт посоветовал сделать ЭКГ. Живу рядом с медицинским центром "Медстрахсервис", поэтому записался на исследование в эту клинику. Попросил тут же расшифровать результаты. Отклонений в работе сердца обнаружено не было.
Андрей
Решил в прошлом году пробежать марафон в 10 километров. Однако организаторы соревнований предупредили, что участие принимают только те люди, которые принесут справку для забегов. Такой документ я оформил в учреждении Медстрахсервис на Оболони уже за 40 минут. Все прошло быстро и без очередей.
Валерия
В последнее время появилась бессонница, я стала более раздражительной. Решила по совету подруги обратиться в центр "Медстрахсервис" к невропатологу. Доктор, выслушав мои жалобы, назначил лекарственные препараты и иглоукалывание. Сейчас я чувствую себя намного лучше. Спасибо!
Игорь
Медстрахсервис - отличное учреждение, где вам помогут быстро пройти комплексное обследование и оформить медицинскую справку. Цены вполне доступные, сервис хороший, очередей нет. Рекомендую!
Света
Благодарность всей нашей семьи ничем не измерить. ЛУЧШИЙ ВРАЧ!!!!
Иван
Всем рекомендую этого специалиста. Профи своего дела!
Зверніть увагу на інші клініки:
Спеціалізована установа "Клініка професора Феськова А. М." - це медичний центр, що займається репродуктології, оперативної гінекологією, веденням вагітності, естетичної медициною. У клініці приймають вузькі фахівці - терапевти, гінекологи, пластичні хірурги, урологи, дерматологи.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-20:00 Н: 08:00-20:00
Клініка багатопрофільної лазерної медицини для дітей і дорослих "МЕД СІТІ" має вищу категорію акредитації МОЗ України, спеціалізується на діагностиці та лікуванні повного спектру захворювань з гінекології, урології, проктології, хірургії (дорослої та дитячої), дерматології (дорослої та дитячої) та ін.
Пн — Пт: 09:00-21:00 Сб: 09:00-21:00 Н: 09:00-21:00