Сторінка 7. Мамологи в Києві

12 січня '17 г.
Элеонора
Хотя образование было доброкачественное, все равно очень переживала - а этот врач не только вылечил, но и поддерживал на протяжении всей терапии. Побольше бы таких специалистов!
04 січня '17 г.
Наталя
Проходила діагностику грудей у Огородника. Чудовий лікар, має багато знань, кваліфікований. Рекомендую його усім знайомим жінкам, кому треба пройти перевірку.
01 січня '17 г.
Яна
Константин Петрович - замечательный человек и специалист. Он обнаружил уплотннеие в груди и вовремя его вылечил. Спасибо ему огромное!
11 вересня '16 г.
Спасибо доктору! Юлия Игоревна очень внимательно относиться к каждой пациентке, разобралась с проблемой, поддержала, успокоила. Нам нужны такие специалисты!
09 березеня '17 г.
Малакина Елена
Мне необходима была консультация маммолога. С первых минут приема у нас сложились доверительные отношения. Доктор очень компетентно ответила на мои вопросы и рекомендовала операцию. У меня не возникло сомнений, кто меня будет оперировать. В выборе хирурга не ошиблась. Юлия Игоревна все сделала отлично.
30 березеня '17 г.
Хірург
Мамолог
Ужгородський національний університет за спеціальністю «Лікувальна справа» (2016) Інтернатура за фахом «Клінічна онкологія», Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького (2018) Курси Отримав сертифікат лікаря-онколога, мамолога Курси підвищення кваліфікації «Клінічна мамологія», Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця (2019) Лікування захворювань Мастопатія (Фіброзно-кістозна хвороба молочної залози) Біль в грудях Виконувані процедури Діагностика доброякісних і злоякісних захворювань молочних залоз Консервативне лікування дисгормональних порушень Усі види біопсій: тонкоголкова, трепан-біопсії, panch-біопсії, інцизійна, ексцізійна Біопсія утворень молочних залоз, лімфатичних вузлів (тонкоголкова, товстоголкова, інцизійна в тому числі tru-cut біопсії, ексцизійної) Виконання лікувального масажу молочних залоз (масаж лактостазу) Ведення медичної документації, у тому числі електронних історій хвороби, підготовка звітів Ведення медичної документації і диспансеризація хворих Проведення малих операцій (видалення доброякісних утворень шкіри і підшкірної клітковини) Розтин фурункулів і карбункулів шкіри Зняття швів Хірургічна обробка ран Післяопераційне ведення хворих
Хірург-онколог, мамолог
Пластичний хірург
Лікар спеціалізується в області пластичної хірургії. Виконує верхню та нижню блефаропластику, мініабдомінопластику, маммопластику, хейлопластику. Проводить малі хірургічні операції, підтяжку обличчя, тредліфтінг, видалення жирових тел Біша. В роботі використовує апаратні методики.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог, мамолог
Київ пр-т Правди 64 А м.Сирець14
Мамолог
Онкомамолог, онкодерматолог
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні мастопатії, кіст та фіброаденом молочної залози. Виконує обстеження молочних залоз за допомогою інструментальних методик. Проводить дерматоскопію. Видаляє родимки та інші новоутворення шкіри з подальшим гістологічним дослідженням.
Київ вул. Богданівська, 7 В м.Вокзальна1413