Коцубанов Костянтин Вікторович

Мамолог, Хірург, Проктолог
Лікар вищої категорії
Лікар проктолог, хірург, мамолог вищої категорії, спеціалізується на баріатричної терапії, установці внутрішньошлункових балонів. Володіє широким спектром малоінвазивних хірургічних методик терапії геморою і інших патологічних новоутворень і порушень в проктології.

Была на приеме у Коцубанова однажды. Врач очень понравился, спокойный, внимательный, приятный в общении, сразу вникает в проблемы. Взвешенно принимает решение постановки диагноза и назначения лечения. Рекомендую!
Олег
Вдячні лікарю Коцубанову за те, що допоміг нашому дідусю!
Сергей
Константин Викторович, очень Вам благодарен! Лечение что надо!
Виктор
Лікувався у Костянтина Вікторовича, результат позитивний. Дякую Вам!

• 1993 р. — Донецький національний медичний університет ім. М. Горького, за спеціальністю "Лікувальна справа";
  • 2015 р. — спеціалізація за напрямком "Дитяча хірургія", при Національній медичній академії післядипломної освіти (НМАПО) ім. П.Л. Шупика, м. Київ;
  • Науковий ступінь – кандидат медичних наук

• 2013 р. — курси підвищення кваліфікації (підтвердження вищої кваліфікаційної категорії);
  • 2003 р. — "УЗД органів черевної порожнини", Донецьке обласне клінічне територіально-медичне об'єднання;
  • 2007 р. — "Лапароскопічна хірургія та інші сучасні хірургічні технології" Національний інститут хірургії та трансплантації ім. А.А. Шалімова, м. Київ;
  • 2015 р. — Спеціалізація за напрямком "Дитяча хірургія" Національна медична академія післядипломної освіти (НМАПО) ім. П.Л. Шупика, м. Київ.

• Член Асоціації колопротологів України
Схожі спеціалісти: