Чопик Вадим Васильович

Мамолог
Ужгородський національний університет за спеціальністю «Лікувальна справа» (2016) Інтернатура за фахом «Клінічна онкологія», Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького (2018) Курси Отримав сертифікат лікаря-онколога, мамолога Курси підвищення кваліфікації «Клінічна мамологія», Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця (2019) Лікування захворювань Мастопатія (Фіброзно-кістозна хвороба молочної залози) Біль в грудях Виконувані процедури Діагностика доброякісних і злоякісних захворювань молочних залоз Консервативне лікування дисгормональних порушень Усі види біопсій: тонкоголкова, трепан-біопсії, panch-біопсії, інцизійна, ексцізійна Біопсія утворень молочних залоз, лімфатичних вузлів (тонкоголкова, товстоголкова, інцизійна в тому числі tru-cut біопсії, ексцизійної) Виконання лікувального масажу молочних залоз (масаж лактостазу) Ведення медичної документації, у тому числі електронних історій хвороби, підготовка звітів Ведення медичної документації і диспансеризація хворих Проведення малих операцій (видалення доброякісних утворень шкіри і підшкірної клітковини) Розтин фурункулів і карбункулів шкіри Зняття швів Хірургічна обробка ран Післяопераційне ведення хворих

Вика
Действительно специалист своего дела, мне очень понравилось. Врач все четко объяснил, после консультации не осталось вообще никаких вопросов. Планирую обращаться к этому врачу, если будет необходимость. Однозначно буду рекомендовать!
Дуже хороший, професійний лікар. Мені все дуже сподобалося, буду слідувати рекомендаціям лікаря. Спасибі величезне Вам Вадим Васильович! За ваше щире, та відповідальне ставлення до мого здоров'я! Неодмінно прийду ще раз на консультацію!

• 2016 р. — Ужгородський національний університет за фахом "Лікувальна справа".