Семеняка Анастасія Миколаївна

Акушер-гінеколог, ендокринолог, УЗД-фахівець
лікар першої категорії
Займається веденням вагітності, консультуванням пацієнток із запальними захворюваннями органів малого тазу. Консультує з питань контрацепції та підготовки до вагітності. Проводить діагностику.

Лікар працює в клініках:
Київ вул. Героїв Полка Азов, 27/23 м.Мінська142м.Оболонь123

Лікар хороший, подивилася всі аналізи, провела потрібну діагностику, пояснила все незрозумілі моменти. Спілкування приємне, невимушене та зрозумілою мовою. Все доступно та приємно! неодмінно прийду ще! Рекомендую спеціаліста!
Інга
Лікар чудова, уважно вислухала. Прийом пройшов в рази краще, ніж я очікувала. Не поспішаючи зібрала анамнез, та зробила грунтовні висновки. Лікування допомогло дуже швидко. Так тримати. Буду лікуватися лише у Вас. Рекомендую спеціаліста!

• 2010-2016 рр. — Навчання в НМУ ім. А. А. Богомольця, денна форма, факультет: медичний лікувальний номер 2, спеціальність за дипломом: лікувальна справа.
  • 2016-2019 рр. — Інтернатура в Національна медична академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика на базі Київського міського центру репродуктивної та перинатальної медицини (пологовий будинок номер 4 м. Києва).
  • 2010-2015 рр. — Військова кафедра при НМУ ім. Богомольця (звання молодший лейтенант запасу).

• 2019 г. — «УЗД в акушерстві та гінекології».
  • 2019 г. — «Кольпоскопическая діагностика і методи лікування шийки матки».
  • IX Міжнародний медичний конгрес.
  • IV Міжнародний конгрес з інфузійної терапії.
  • «Актуальні питання діагностики та терапії запальних захворювань органів малого таза і сечовивідних шляхів».
  • «Ефективний моніторинг стану плода».
  • «Жінка і гормональні ритми її здоров'я».
  • «Вагітність високого ризику».
  • «Від менархе до менопаузи — репродуктивне здоров'я молоді та підлітків».
  • «Діагностика та лікування хронічного тазового болю».
  • «Гормональні розлади у жінок».

Лікар акушер-гінеколог, ендокринолог, УЗД-фахівець надає послуги

• консультативний гінекологічний прийом;
  • ведення вагітності;