Жидков Вадим Володимирович

Акушер-гінеколог
Лікар вищої категорії
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії. Надає послуги з діагностики та лікування патологій шийки матки, запальних захворювань органів малого таза, ендокринних порушень в гінекології. Закінчив Київський медичний інститут.

Ярослава
Добрый вечер! Рожала у Жидкова Вадима Владимировича.Спасибо ему огромное. Очень хороший доктор!!!Внимательный,строгий,но справедливый,замечательный специалист!!! Всем советую.
Мира
Спасибо Жидкову Вадиму Владимировичу за радость материнства и двух прекрасных деток! Внимательное и профессиональное отношение во время беременности и родов оставили самое благоприятное впечатление. Рекомендую.

• 1990 р. — закінчив Київський медичний інститут, спеціальність «Лікувальна справа», інтернатура «Акушерство і гінекологія».

• 2006 p. — спеціалізація по УЗ-діагностики, Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика;
  • 2006 p. — спеціалізація по «Організації та управлінні охороною здоров'я», Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика;
  • 2011 р. — підвищення кваліфікації «ПАЦ з акушерства і гінекології», Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика;
  • 2012 p. — тематичне удосконалення по спеціалізації «Ендокринологія в акушерстві та гінекології» Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика.
Схожі спеціалісти:
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, Репродуктолог, УЗД-фахівець