Сторінка 9. Ендокринологи в Києві

Моя мама частто страдает от заболевания щитовидки. Обращались к разным врачам, все говорят разное и назначают лекаста, которые на долго не помогают. Сейчас мама наблюддается у Алины Юрьевны, и она очень довольна врачем. Надеюсь, дальше ей станет лучше.
12 січня '17 г.
Алина
30 листопада '-1 г.
09 січня '17 г.
Александра
Наконец-то нашелся знающий эндокринолог, который смог мне точно и доходчиво объяснить суть моих проблем со здоровьем. Это доктор – Ярошевич Елена Вольдемаровна! Она не только пациентов лечит, но и коллег своих нередко консультирует. Опытнейший врач!
03 січня '17 г.
Олена
У мене збільшена щітовидна залоза все життя. Через це не завжди добре себе почуваю. Але коли звернулась до хорошего лікаря, побачила різницю. Рекомендую лікаря усім, в кого є такі проблеми, як у мене. Допомагає, бо знає багато.
30 листопада '-1 г.
Лида
Довелось нам с дочкой проконсультироваться у этого врача. Я в восторге, рассказала о многих вещах, которые я не знала о моем ребенке.Посоветовала подругам тоже проконсультироваться с детьми. Через год еще раз к ней пойду.
07 січня '17 г.
Ендокринолог
Лікар проводить діагностику та лікування таких захворювань, як цукровий діабет 1 та 2 тип, гестаційний діабет, патологія щитовидної та паращитовидних залоз, патологія надниркових залоз, ожиріння, гіперандрогенія, гіпоталамо-гіпофізарні захворювання.
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Ведучий репродуктолог, акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог, фахівець УЗ - діагностики.
Лікар акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог, репродуктолог, спеціалізується на консультуванні пацієнтів з питань вагітності, акушерства, веде спостереження вагітності, в тому числі після ЕКЗ, складні вагітності, обтяжені і патологічні. Володіє навичками ультразвукової діагностики.
Ендокринолог, дієтолог
Лікар-ендокринолог дитячий, неонатолог, педіатр, спеціалізується на виявленні у дітей перших днів життя ендокринних порушень. Проводить лікування вроджених і набутих патологій щитовидної залози, надниркових залоз. Також займається лікуванням ожиріння, порушення обмінних процесів, цукрового діабету.
Ендокринолог
Доктор Чикалова Ірина Григорівна, кандидат медичних наук, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується на питаннях що стосуються ендокринології. Займається лікуванням ендокринних захворювань, проводить терапію і профілактику захворювань щитовидної залози і гормональних порушень. Надає консультації пацієнтам, хворим на цукровий діабет, захворюваннями які викликані синдромом дефіциту кальцію.
Хірург, Хірург-ендокринолог
Викликати лікаря додому
Доктор Гоголенко Володимир Іванович - хірург загальної практики, хірург-ендокринолог. Досвід роботи 38 років. Лікар вищої категорії. Заведуть операційним блоком. Спеціалізується на оперативних втручаннях з метою усунення патологій ендокринної системи. Приймає в консультативному режимі. Проводить діагностичні заходи щодо визначення причин порушень з боку ендокринної системи. На підставі результатів обстеження призначає індивідуальну схему терапії.
Терапевт, Ендокринолог
Лікар терапевт вищої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується на розпізнаванні, лікуванні та профілактиці внутрішніх незаразних хвороб. Надає професійну допомогу в лікуванні пневмонії, гострих респіраторних захворювань, артеріальної гіпертензії, гастриту, виразкової хвороби шлунка, хронічного гепатиту та ін. Веде прийом пацієнтів, надає консультативну допомогу. Проводить діагностику із застосуванням сучасного обладнання. Для лікування використовує передові методики і препарати, які підтвердили свою високу клінічну ефективність.
Акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог, лікар УЗ-діагностики
Наталія Миколаївна спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань жіночої статевої сфери. Лікує інфекційні, запальні хвороби, видалення новоутворень на статевих органах, ведення вагітності та ін. Проводить кольпоскопію, паркан мазків, лікування ерозії шийки матки.
21 рік досвіду
Доктор займається діагностикою та терапією широкого спектра ендокринних захворювань. Лікує цукровий діабет, надмірна вага, хвороби гіпоталамуса і гіпофіза, порушення репродуктивної функції у жінок і чоловіків. Бере участь в семінарах і конференціях.
Ендокринолог
Проводить прийом та лікування пацієнтів з ендокринними захворюваннями (хвороби щитоподібної залози, паращитоподібних залозцукровий діабет 1 і 2 типу, гіпоталамо-гіпофізарної системи (пролактинома тощо), йододефіцитні стани)
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Київ вул. Володимира Брожки (колиш. Кіровоградська), 112/40 м.Деміївська308м. Васильківська2610м.Либідська507
Эндокринолог