Лікарі флебологи (Судинний хірург) в Києві (метро Дарниця)

Спасибо доктору!! Поставил на ноги нашего деда!
12 червеня '18 г.
Зульбие Акимовна
Я так рада что попала именно Александру Николаевичу Побольше бы таких молодых внимательных грамотных и ответственных докторов Очень толковый хороший специалист Огромная благодарность он заслуживает высшей оценки
01 листопада '17 г.
Зульбие Акимовна
Я очень довольна что попала к Александру Николаевичу Очень грамотный внимательный хороший специалист талантливый врач Спасибо Александр Николаевич за Вашу работу и человеческое отношение Сейчас при необходимости консультирует Я ему очень благодарна Побольше бы таких молодых и ответственных докторов
01 листопада '17 г.
Очень довольны что попали именно к Александру Николаевичу, очень внимательный, грамотный специалист. Побольше бы таких молодых и ответственных докторов. Огромная благодарность.
27 квітня '17 г.
Серцево-судинний хірург
Лікар-хірург серцево-судинної системи, займається оперативним лікуванням патологій кардіологічного профілю - ішемічної хвороби серця, вад різного генезу, поразок одного або більше серцевих клапанів, декомпенсованих захворювань, які потребують пересадки серця. Бере участь в наукових конференціях з хірургії серця і судин. Автор 6 публікацій.
Серцево-судинний хірург, Кардіохірург, Флеболог
Доктор Ротар Максим Федорович займається хірургічним лікуванням захворювань серця і судин. Виконує різні оперативні втручання кардіологічного профілю, стентування, бужування, шунтування. Консультує пацієнтів в передопераційний період, контролює процес реабілітації. Входить в Українську Асоціацію серцево-судинних хірургів.