Сторінка 4. Лікарі в Харкові (метро Пушкінська)

Чудовий спеціаліст, та просто хороша людина! Завжди все детально пояснить та покаже. Дуже задоволена її роботою! Побільше б таких спеціалістів! У майбутньому, за потреби, буду звертатися лише до Катерини Олександрівни. Рекомендую!
24 лютого '20 г.
Сніжана
Дуже товариський, уважний. Одразу помітно що володій усім спектром надання послуг. Я дуже ним задоволена. Якщо буде потреба через 2 роки я його знову відвідаю, як він мені порекомендував. Я вже давно рекомендую його своїм знайомим.
08 березеня '20 г.
Вероніка
Чудовий лікар. Кваліфікація якого не підлягає сумніву! Неодноразово була у Катерини Олександрівни на обстеженнях. Завжди чудовий результат. А що найголовніше швидко! Результати завжди детально пояснює. Дуже задоволена. Дякую!
06 лютого '20 г.
Ніна
Дуже уважний лікар, ні на хвилину не залишає. В незнанні не тримає, одразу прокоментував результат флюрографії. В надзвичайно швидко, та якісно. Що безперечно говорить про кваліфікацію спеціаліста. Обов'язково прийдемо ще! Рекомендую!
05 лютого '20 г.
Рентгенолог
Лікар спеціалізується в області нейрорадіології, дитячої радіології, кардіорадіології, торакальної радіології, абдомінальної радіології, онкорадіології, скелетно-м'язової радіології. Займається розшифровкою результатів досліджень.
Рентгенолог
Лікар спеціалізується в області нейрорадіології, кардіорадіології, торакальної радіології та абдомінальної радіології. Виконує КТ та МРТ для діагностики онкологічних захворювань, урологічних патологій, скелетно-м'язових деформацій. Є автором 9 наукових публікацій, брала активну участь в 17 наукових конференціях.
Офтальмолог
Лікар-офтальмолог вищої категорії з 17-річним стажем. Офтальмохірург. Спеціалізується на лазерній корекції зору та крослінкінгу рогівки. Автор своєї методики проведення лазерної корекції N.A.S.A.
Записатися на прийом12 онлайн записів
Офтальмолог
Доктор спеціалізується на катарактальній, витреоретинальній хірургії, лікуванні патологій сітківки. Член Товариства офтальмологів України. Активний учасник міжнародних конференцій з офтальмології та витреоретинальной хірургії.
Психотерапевт
У компетенції фахівця гіпнотерапія, лікування неврозів, безсоння, депресивних станів, робота з психосоматикой, лікування невротичного енурезу, робота з психотравмами, сімейне консультування, позбавлення від тютюнової та алкогольної залежності, від ігрової залежності, психотерапія підлітків, емоційно-вольова підготовка спортсменів.
Психолог, Психотерапевт
Доктор Жван Вікторія Вікторівна спеціалізується в області психології, надає послуги з лікування фобій, депресій. Консультує, проводить групові та індивідуальні сеанси, займається лікуванням тривожності і нервозності.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Гастроентеролог, терапевт
Лікар спеціалізується в області гастроентерології та терапії. Приймає пацієнтів з гастритом, дисбактеріозом кишечника, дуоденітом, синдромом подразненого кишечника, панкреатитом, гепатитом, холециститом, цирозом печінки та ГЕРБ. Здійснює консультативний прийом в клініці, виїжджає додому до пацієнтів.
Записатися на прийом5 онлайн записів
Акушер-гінеколог, лікар УЗД
Викликати лікаря додому
Делікатний і чуйний лікар, уважний до кожної пацієнтки. Ганна Михайлівна є постійною учасницею семінарів і науково-практичних конференцій з питань гінекології.
Записатися на прийом7 онлайн записів
Офтальмолог
Лікар-офтальмолог вищої категорії. Спеціалізується на рефраціонной хірургії. Займається лікуванням глаукоми і катаракти. Практикує лазерні методи корекції зору, а також проводить оперативні втручання. Також надає послуги консультації фахівця. Є членом Європейських і Американських товариств рефракційних і катарактальних хірургів.
Гастроентеролог
Лікар-гастроентеролог, спеціаліст вищої категорії, здійснює детальну діагностику травної системи, займається лікуванням профільних захворювань, веде пацієнтів з гострими і хронічними патологіями шлунково-кишкового тракту. У компетенції фахівця огляд пацієнта, призначення досліджень, визначення діагнозу, призначення медикаментозного лікування, контроль за динамікою одужання.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.7