Лікарі в Харкові (метро Академіка Павлова)

Хороший ,внимательный доктор.Решил нашу проблему, спасибо ему огромное!
30 листопада '-1 г.
Внимательный доктор, доступно все рассказал))
30 листопада '-1 г.
Степан
Сподобалося, що лікар вислухала всі мої проблеми. Скарг було багато, я намагалася якомога точніше описати свій стан, лікар поставилася терпляче. Дала чіткі відповіді. Відразу допомогла, порадила лікування. Зараз набагато краще!
15 березеня '20 г.
Сергій
На прийомі дуже сподобалося, все пройшло швидко, чітко, зрозуміло, ефективно. Нам дали направлення на аналізи і за результатами будемо продовжувати подальшу діагностику та лікування. Кваліфікація лікаря не підлягає сумніву.
19 березеня '20 г.
Терапевт, Ендокринолог
Займається діагностикою, профілактикою та лікуванням захворювань терапевтичного і кардіологічного профілю. Проводить лікування ендокринних захворювань таких органів і систем, як щитовидна залоза, підшлункова залоза, надниркові залози, яєчники, гіпофіз. Надає медичну допомогу при гіперпаратиреозі, гіпопаратиреозі, гіпотиреозі, нетоксичному зобі, ожирінні, цукровому діабеті, тиреотоксикозі, ендемічному зобі.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Харків вул. Полтавский Шлях, 115 м.Холодна гора103м.Південний вокзал306
Рентгенолог
Лікар спеціалізується в області нейрорадіології, дитячої радіології, кардіорадіології, торакальної радіології, абдомінальної радіології, онкорадіології, скелетно-м'язової радіології. Займається розшифровкою результатів досліджень.
Рентгенолог
Лікар спеціалізується в області нейрорадіології, кардіорадіології, торакальної радіології та абдомінальної радіології. Виконує КТ та МРТ для діагностики онкологічних захворювань, урологічних патологій, скелетно-м'язових деформацій. Є автором 9 наукових публікацій, брала активну участь в 17 наукових конференціях.
Офтальмолог
Доктор Левченко Лариса Іванівна працює офтальмологом, має 21-річний стад, надає професійну допомогу дітям і дорослим. До компетенції лікаря входить видалення сторонніх тіл з очей, промивання слізного каналу, лікування захворювань очей інфекційного, вродженого, травматичного, запального характеру. Надає допомогу в підборі контактних лінз.
Педіатр, Дитячий алерголог
Викликати лікаря додому
Доктор Соболєва Євгенія Олександрівна, спеціаліст другої кваліфікаційної категорії. Займається діагностикою та лікуванням дитячих захворювань. Веде медичну практику в якості дитячого алерголога. Спеціалізується на лікуванні алергічних ринітів, харчової алергії, а також респіраторних алергозів і бронхіальної астми. Лікує атопічний дерматит, кропив'янку, поліноз. Консультує молодих батьків з питань догляду за дитиною, годуванням, вакцинації.
Лікар ультразвукової діагностики
Лікар ультразвукової діагностики першої категорії спеціалізується на проведенні досліджень внутрішніх органів і систем у дітей. УЗД призначається профільними дитячими спеціалістами для уточнення діагнозу, виявлення вроджених або придбаних патологій. Максим Антонович проводить УЗ-діагностику, складає медичний висновок, в якому вказує всі основні параметри дослідження (розмір і розташування внутрішніх органів, наявність новоутворень, дефектів). Вміє знайти підхід до маленьких пацієнтів.
Стоматолог-терапевт, пародонтолог, гігієніст
Доктор стоматолог-пародонтолог, терапевт, займається установкою фотополімерних і стеклоїономерних пломб, вектор-лікуванні захворювань ясен, проводить ендодонтичне лікування і художню реставрацію зубів. Закінчила Харківський державний медичний університет, стоматологічний факультет.
Консультація бесплатно
Терапевт
Доктор Красовська Інеса Григорівна працює терапевтом, має 17-річний стаж. До компетенції лікаря входить діагностика і терапія захворювань шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної, нервової, сечостатевої системи, ЛОР-органів, ГРВІ. У спектр послуг входить проведення консультацій з профілактики загострення хронічної патології та розвитку сезонних захворювань.
Рентгенолог
Лікар спеціалізується на скелетно-м'язовій радіології та дитячій радіології. Виконує магнітно-резонансну томографію, комп'ютерну томографію та рентген внутрішніх органів. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Дерматовенеролог
31 рік досвіду