Суховій Валерій Валерійович

Рентгенолог
Лікар спеціалізується на наданні діагностичних послуг. В обов'язки спеціаліста входить діагностика верхніх і нижніх дихальних шляхів, підшлункової залози, кишечника, сечостатевої системи. Лікар оцінює функціональний стан органів та систем, визначає явні порушення і патологічні утворення.
Лікар працює в клініках:
Харків вул. Дарвіна 8/10 (міська студенська лікарня) м.Архітектора Бекетова31м.Пушкінська124

Тамара
Лікуючий лікар підозрював у мене запалення легенів. Звернулася до цього лікаря. Мені сподобалося його уважне ставлення до пацієнта і те, як швидко і точно зробив свою роботу. Наступного разу піду на прийом тільки до нього.
Руслан
Несколько месяцев назад я попал на прием к етому врачу, потому что сильно ударилась ногой, и нужно было видеть, нету ли перелома. Он сделал рентген и подробно описал полученые результаты. На основе результатов врач-травматолог назначыл мне терапию.

• 2016 р. — Харківський національний медичний університет.
  • 2018 р. — Підвищення кваліфікації за спеціалізацією «Комп'ютерна томографія».
  • 2018 р. — Підвищення кваліфікації по циклу «Рентгенологія».
  • 2018 р. — Отримав сертифікат лікаря спеціаліста за спеціальністю «Радіологія».
  • 2018 р. — Отримав сертифікат лікаря спеціаліста за спеціальністю «Рентгенологія».

• 2017 р. — Науково-практична конференція «Сучасний погляд на хірургічне лікування раку ободової кишки», м. Харьків.
  • 2017 р. — Науково-практична конференція Х міжнародної участі «Сучасні теоретичні та практично аспекти радіології (до 90-річчя кафедри променевої діагностики ХМАПО)» м. Одеса та прослухав цикл програмних доповідей.
  • 2018 р. — Участь в роботі «Школа спілкування з пацієнтом» в Національному інституті раку, м. Київ.
  • 2018 р. — Науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання нейроонкології», м. Ужгород.
  • 2019 р. — Науковий семінар «Imaging in assessing response to cancer therapy», м. Київ.
  • 2019 р. — Курси серцево-легеневої реанімації, придбав навички відповідно до навчальної програми від Американської Асоціації Серця «Advanced Cardiovascular Life Support (ACLS)», м. Київ.
  • 2019 р. — Участь в 105-му щорічному науковому зборах Асоціації Радіологів Північної Америки RSNA, США Чикаго.
  • 2019 р. — Участь в VІІ школі МРТ Фармак 2019, м. Київ.
  • 2019 р. — VІІ-ий Національний конгрес з міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018» і прослухав цикл програмних доповідей з основних розділів радіології, м. Київ.
  • 2020 р. — 8-ий Національний конгрес «Радіологія України» АРУ.
  • 2020 р. — Участь у віртуальному конгресі ESGAR 2020.
  • 2020 р. — Участь в V Північно-Кавказької конференції фахівців променевої діагностики в онлайн форматі.
  • 2021 р. — VI Північно-Кавказька конференція фахівців променевої діагностики в онлайн форматі.
  • 2021 р. — Виступив з доповіддю на Школі цифрових технологій «Променева діагностика змін легень при COVID-19».

Лікар-рентгенолог надає послуги

• проводить широкий спектр досліджень КТ і МРТ.