Галич Карина Геннадіївна

Стоматолог-терапевт, пародонтолог, гігієніст
головний лікар
Консультація бесплатно
Доктор стоматолог-пародонтолог, терапевт, займається установкою фотополімерних і стеклоїономерних пломб, вектор-лікуванні захворювань ясен, проводить ендодонтичне лікування і художню реставрацію зубів. Закінчила Харківський державний медичний університет, стоматологічний факультет.

Олег
Шикарный доктор. Рекомендую.
Вера
Хороший доктор. Внимательна и вежлива, провела качественное лечение. Рекомендую ее как хорошего врача.

• 2009 р. — Харківський державний медичний університет, стоматологічний факультет.

• 2010 р. — Навчання "Клінічне застосування та наукові принципи Вектор-методу" під керівництвом професора Антоніни Політун, м. Київ.
  • 2012 р. — Майстер-клас "Діагностика алергічних реакцій в стоматології", Центр діагностики алергічних реакцій в стоматології "Інститут стоматології АМН України".
  • 2012 р. — Майстер-клас "Вільний дизайн при відновленні передніх зубів", навчальний центр "Аполлонія".
  • 2012 р. — Курси підвищення кваліфікації "Терапевтична стоматологія".
  • 2016 р. — Семінар «Концептуальна пародонтологія 4».
  • 2016 р. — Семінар «Підтримуюче лікування в пародонтології».
  • 2021 р. — Спеціальний курс «Особливості індивідуальної та професійної гігієни ротової порожнини у пацієнтів з різними формами гінгівіту».

Лікар стоматолог-терапевт, пародонтолог, гігієніст надає послуги

• консультація стоматолога;
  • лікування захворювань ясен;
  • лікування карієсу;
  • художня реставрація зубів;
  • вектор-терапія;
  • професійна гігієна ротової порожнини;
  • відбілювання зубів;
  • плазмоліфтинг ясен;
  • шинування зубів.

Лікар стоматолог-терапевт, пародонтолог, гігієніст займається лікуванням захворювань

• карієс;
  • гінгівіт;