Лікарі в Харкові (метро ім. Масельського)

Алла
Благодаря Ирине Михайловне я избавилась от акне, которое годами отравляло мне жизнь. Теперь поддерживаем отличный результат!
30 листопада '-1 г.
Сніжана
Дуже товариський, уважний. Одразу помітно що володій усім спектром надання послуг. Я дуже ним задоволена. Якщо буде потреба через 2 роки я його знову відвідаю, як він мені порекомендував. Я вже давно рекомендую його своїм знайомим.
08 березеня '20 г.
Ніна
Дуже уважний лікар, ні на хвилину не залишає. В незнанні не тримає, одразу прокоментував результат флюрографії. В надзвичайно швидко, та якісно. Що безперечно говорить про кваліфікацію спеціаліста. Обов'язково прийдемо ще! Рекомендую!
05 лютого '20 г.
Дуже вдячна лiкарю, Ірині Михайлівні за душевний I професiйний пiдхiд до мого лiкування яке призвело до омрiяного одужання! Від камедонів і акне. Яке турбувало мене ще з шкільного віку . Турботливі руки які знають свою справу, знайшли підхід до моеі надчутливої шкіри. Слава Богу за такого лікаря .
24 травня '18 г.
Дерматовенеролог
Викликати лікаря додому
Дерматовенеролог Бронова Ирина Михайловна имеет 9-летний стаж, занимается диагностикой и лечением заболеваний кожных покровов бактериального, вирусного, грибкового, нервного, гормонального, воспалительного генеза. В услуги врача также входит консультации для пациентов детского возраста и медицинская помощь на дому.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.6
Консультація 800/500 грн.
Рентгенолог
Лікар спеціалізується в області нейрорадіології, дитячої радіології, кардіорадіології, торакальної радіології, абдомінальної радіології, онкорадіології, скелетно-м'язової радіології. Займається розшифровкою результатів досліджень.
Рентгенолог
Лікар спеціалізується в області нейрорадіології, кардіорадіології, торакальної радіології та абдомінальної радіології. Виконує КТ та МРТ для діагностики онкологічних захворювань, урологічних патологій, скелетно-м'язових деформацій. Є автором 9 наукових публікацій, брала активну участь в 17 наукових конференціях.
Лікар ультразвукової діагностики
Лікар ультразвукової діагностики першої категорії спеціалізується на проведенні досліджень внутрішніх органів і систем у дітей. УЗД призначається профільними дитячими спеціалістами для уточнення діагнозу, виявлення вроджених або придбаних патологій. Максим Антонович проводить УЗ-діагностику, складає медичний висновок, в якому вказує всі основні параметри дослідження (розмір і розташування внутрішніх органів, наявність новоутворень, дефектів). Вміє знайти підхід до маленьких пацієнтів.
Рентгенолог
Лікар спеціалізується на скелетно-м'язовій радіології та дитячій радіології. Виконує магнітно-резонансну томографію, комп'ютерну томографію та рентген внутрішніх органів. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Рентгенолог
Лікар спеціалізується на кардіорадіологіі, торакальній радіології, абдомінальній радіології, онкорадіологіі. Виконує комп'ютерну томографію, магнітно-резонансну томографію та рентген. Займається розшифровкою результатів досліджень.
Лікар ультразвукової діагностики
Лікар займається діагностикою різних захворювань за допомогою ультразвукового обладнання. Спеціалізується на виявленні патологій м'яких тканин, нирок, серцево-судинних захворювань, урологічних хвороб. Систематично підвищує свою кваліфікацію на курсах з ультразвукової діагностики.
Рентгенолог
Лікар спеціалізується на наданні діагностичних послуг. В обов'язки спеціаліста входить діагностика верхніх і нижніх дихальних шляхів, підшлункової залози, кишечника, сечостатевої системи. Лікар оцінює функціональний стан органів та систем, визначає явні порушення і патологічні утворення.
Рентгенолог
Лікар спеціалізується на визначенні функціонального стану органів і систем організму. Проводити комплексне дослідження з метою виявлення патологічних відхилень. Діагностує запальні процеси в легенях, кишечнику, сечостатевої системи.
Рентгенолог
Лікар спеціалізується на оцінці загального стану людини. Проводить повне дослідження органів і систем організму на предмет відповідності функціональними показниками, виявляє патологічні відхилення. Діагностує бронхіт, запалення легенів, плеврит та інші запальні захворювання.