Мангов Андрій Володимирович

Рентгенолог
головний лікар
лікар вищої категорії
професор
Лікар спеціалізується в області нейрорадіології, дитячої радіології, кардіорадіології, торакальної радіології, абдомінальної радіології, онкорадіології, скелетно-м'язової радіології. Займається розшифровкою результатів досліджень.
Лікар працює в клініках:
Харків вул. Дарвіна 8/10 (міська студенська лікарня) м.Архітектора Бекетова31м.Пушкінська124

Сніжана
Дуже товариський, уважний. Одразу помітно що володій усім спектром надання послуг. Я дуже ним задоволена. Якщо буде потреба через 2 роки я його знову відвідаю, як він мені порекомендував. Я вже давно рекомендую його своїм знайомим.
Ніна
Дуже уважний лікар, ні на хвилину не залишає. В незнанні не тримає, одразу прокоментував результат флюрографії. В надзвичайно швидко, та якісно. Що безперечно говорить про кваліфікацію спеціаліста. Обов'язково прийдемо ще! Рекомендую!

• 1991-1997 рр. — Закінчив Національний медичний університет ім. акад. О. О. Богомольця, спеціальність лікар-педіатр.

• 2000 р. — Успішно закінчив просунутий курс під час Українського Конгресу Радіологів, Україна, м. Київ.
  • 2006 р. — Успішно закінчив практичний курс з "Aquilion" 64-зрізового комп'ютерного томографа фірми "Тошиба Медичні Системи Європи", Нідерланди, м. Зотермеєр.
  • 2006 р. — Успішно закінчив базовий аплікаційний курс з комп'ютерної томографії фірми «Тошиба Медичні Системи Європи», Нідерланди, м. Зотермеєр.
  • 2006 р. — Успішно закінчив виїзний лекційний курс асоціації конвенційної рентгенодіагностики, комп'ютерної та магнітно-резонансної томографії, Україна, м. Дніпропетровськ.
  • 2015 р. — Успішно закінчив XXVIII курс зі Скелетно-м'язової Патології та 5-ий спільний IOR/MSKCC/HSS Institute Orthopedico Rizzoli, Італія, м. Болонья.
  • 2010-2017 рр. — Успішно закінчив післядипломні курси комп'ютерної томографії, Харківська медична академія післядипломної освіти, Україна, м. Харків.
  • 2010-2017 рр. — Успішно закінчив післядипломні курси магнітно-резонансної томографії, Харківська медична академія післядипломної освіти, Україна, м. Харків.
  • 2019 р. — Успішно закінчив базовий аплікаційний курс з магнітно-резонансної томографії від «SIEMENS», Україна, м. Харків.
  • 2019 р. — Успішно закінчив курси серцево-легеневої реанімації від Американської Асоціації Серця Advanced Cardiovascular Life Support (ACLS), м. Київ.

• З 1999 до теперішнього часу — член Асоціації радіологів України.
  • З 2003 до теперішнього часу — член Європейського Конгресу/Товариства Радіології.
  • З 2004 по 2010 — Член Онкологічної Групи Європейської Асоціації Дитячої Радіології.
  • З 2012 по 2014 — Член Європейського Товариства Кардіологічної Радіології (ESCR).
  • 2012-2014, 2017 — Член Радіологічного Товариства Північної Америки (RSNA).

Лікар-рентгенолог надає послуги

• проводити широкий спектр досліджень КТ та МРТ.