Лікарі педіатри в Харкові (метро Академіка Павлова)

Валерия
Наблюдаемся давно,проходим терапию АСИТ. Внимательная, грамотная, приветливая, всегда получаю ответы на свои вопросы, отличный подход к ребенку.
30 листопада '-1 г.
Вакцинируемся и наблюдаемся как у аллерголога. Граммотный и внимательный специалист.
17 травня '19 г.
Хороший специалист, делали у нее прививку. С улыбкой и осень грамотно отвечала на мои "важнейшие вопросы, а так же успевала отвечать на вопросы 3х летнего сына. Рекомендую
27 грудня '17 г.
Педіатр, Дитячий алерголог
Викликати лікаря додому
Доктор Соболєва Євгенія Олександрівна, спеціаліст другої кваліфікаційної категорії. Займається діагностикою та лікуванням дитячих захворювань. Веде медичну практику в якості дитячого алерголога. Спеціалізується на лікуванні алергічних ринітів, харчової алергії, а також респіраторних алергозів і бронхіальної астми. Лікує атопічний дерматит, кропив'янку, поліноз. Консультує молодих батьків з питань догляду за дитиною, годуванням, вакцинації.
Педіатр
Лікар займається діагностикою, лікуванням та профілактикою різних захворювань у дітей. Здійснює спостереження за здоров'ям дітей та спеціалізується на наданні лікувально-профілактичної допомоги. Консультує з питань вакцинації та правильного харчування. Лікує інфекційні хвороби, шкірні висипання, анемію, харчові отруєння, цистит, гастрит.
Записатися на прийом1 онлайн запис