SV dent (СВ Дент) на Салтівському шосе

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Стоматологія SVdent – це новітні методики лікування зубів. Ми використовуємо сучасні стоматологічні матеріали та обладнання відомих світових виробників.

Стоматологи SVdent – це досвідчені лікарі, які постійно підвищують свою кваліфікацію. Ми дорожимо своєю репутацією в Харкові, створеної за 25 років нашої роботи.

В стоматології SVdent Харків Ви швидко і безболісно вирішите будь-які проблеми з зубами, яснами та порожниною рота у повній відповідності з європейськими стандартами. Кожен стоматолог має великий досвід роботи з пацієнтами з підвищеною больовою чутливістю та почуттям страху. Всі фахівці уважно ставляться до кожного пацієнта.

Ми надаємо повний спектр стоматологічних послуг:

• Безкоштовні консультації: огляд, діагностика та складання плану лікування.
  • Професійне чищення зубів.
  • Відбілювання зубів.
  • Лікування карієсу.
  • Лікування ясен.
  • Лікування кореневих каналів під мікроскопом.
  • 3D дослідження, панорамні знімки.
  • Імплантація зубів.
  • Кісткова пластика.
  • Протезування: коронки, знімні протези.
  • Вирівнювання зубів: брекети, пластинки, трейнери.
  • Видалення зубів будь-якої складності.
  • Парадонтологічне лікування: вектор-терапія.

SV dent (СВ Дент) на Салтівському шосе, вартість послуг:

• Пластика вуздечкі язика губи/язика від 1 000

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Андрей
Был у Ткачанко Романа Алексеевича по поводу удаление зубов мудрости. Все понравилось ! Внимательный ,приятный доктор ! Рекомендую !
Валентина Демяненко
Лечила и поротезировала зубы у Гринберга Радислава Александровича. Профессионал своего дела, очень обходительный и внимательный человек. Большое спасибо доктору. Коллективу клиники здоровья и благополучия.
Ніна
Я давно користуюсь послугами стоматологічної лікарні svgent. Роблю це без страху і з задоволенням. Останній раз лікувала 7зуб під цирконієвою коронкою, дуже переживала за результат. Але завдяки лікарям Галіч і Голобородько зуб вилікували, чому я дуже рада. Я вдячна лікарям за їх доброту і співчуття, а особливо за високу кваліфікацію. Бажаю їм доброго здоров'я і всіляких гараздів
Галич Карина отличный специалист, чуткий врач высокой квалификации, качественно оказывает помощь и внимательна к пациенту!
Юля
Ткаченко Роман Алексеевич отличный врач,очень внимательный и профессионал своего дела, довольна обслуживанием!
Гринберг Радислав Александрович отличный доктор !Профессионал своего дела !
Карина
Удаляла у Станислава Васильевича зуб. Зуб мудрости совсем испортился и не подлежал лечению. Все прошло хорошо и быстро. Боли не почувствовала, небольшой дискомфорт. После того как отошел наркоз тоже не очень сильно болела десна, но обезболивающее все равно выпила по рекомендации врача.
Жанна
Доктор делает все аккуратно и довольно хорошо. Очень предупредительна, постоянно интересуется самочувствием во время лечения, приятна в общении. Видно, что квалифицированный специалист.
У стоматолога Гринберг Р. А. ставила пломбы на два нижних зуба. Работу доктор сделал очень аккуратно и качественно. Ответил на все мои вопросы. Очень доброжелательный и любезный врач, с хорошим чувством юмора.
Наталия
Врач с большой буквы,лечимся я и муж)уже 3 год)безумно рада что его нашла
Олеся
Это лучший доктор из всех кого я посещала. Очень внимательный, добрый, после консультации с ним понимаешь что он профессионал своего дела. А после того как он провел мне лечение зубов, я поняла что в жизни больше не пойду к другому врачу, и сына буду водить только к нему. Он полностью розвенчал мне миф о том, что поход к доктору может быть с родни каторги и пыток. После лечения у Дмитрия Евгеньевича понимаешь что он родился уже доктором, или что он доктор от Бога. Очень рада, что теперь хожу на прием с улыбкой и выхожу с приема в отличном настроении.
Кристина
Хороший доктор, провел действенное лечение. Благодарна за оказанную помощь.
Олег
Шикарный доктор. Рекомендую.
Ульяна
Отличный доктор. После знакомства с ним я перестала бояться ходить к стоматологу.
Виктор
Грамотный врач, лечение провел хорошо. Спасибо.
Вера
Хороший доктор. Внимательна и вежлива, провела качественное лечение. Рекомендую ее как хорошего врача.
Карина
С некоторых пор стоматологи перестали быть моим страшным кошмаром. Нина Юрьевна, спасибо Вам!
Дарья
Я никогда не думала, что визит к стоматологу может принести столько положительных эмоций! Это лучший стоматолог из всех, которых я посещала.
Максим
11 травня '16р.
Замечательный врач, теперь я знаю, к кому буду ходить лечить зубы.
Геннадий
08 травня '16р.
Я очень доволен результатом. Жаль только, что не решился сходить к стоматологу раньше.

Лікарі клініки SV dent (СВ Дент) на Салтівському шосе

Консультація безкоштовно
Обрати фах
  • Стоматолог
очистити

Зверніть увагу на інші клініки:
Пн: 09:00-18:00 Вт: 09:00-18:00 Ср: 09:00-18:00 Чт: 09:00-18:00 Н: 09:00-18:00
Спеціалізований медичний центр "ULife" - це клініка, в якій займаються вирішенням психологічних проблем людини.
Спеціалізований медичний заклад "Клініка здорового хребта і суглобів Доктора Костюка" - це центр, в якій займаються рятуванням від різних хребетних і суглобових патологій, больових відчуттів в цих органах.
Європейська стоматологія це стоматологія європейського рівня у Харкові по українським цінам. Європейська Стоматологія забезпечить вас доброзичливим та професійним лікуванням так само, як у найкращих європейських клініках. Кваліфіковані стоматологи вирішать усі проблеми ваших зубів, застосовуючи новітні досягнення світової стоматологічної медицини. Стоматологія розташована в зручному місці, до нас легко доїхати з будь-якої точки Харкова, Павлове поле, Центр, Олексіївка, Ми знаходимося на проспекті Науки зовсім поряд зі станцією метро “Ім. 23 серпня”
Вт: 09:00-18:00 Ср: 09:00-18:00 Чт: 09:00-18:00 Пт: 09:00-18:00 Сб: 09:00-18:00