Психотерапевти у Дніпрі

Консультація психотерапевта в кліниці «Ремедіум (Remedium), медичний центр» 700
Консультація психотерапевта в кліниці «Психотерапевтичний центр професора Рамзанова А.Л.» 600
Консультація психотерапевта в кліниці «Кабінет психотерапевта Михайла Шеремета» 800
Консультація психотерапевта в кліниці «Медексперт, сімейна клініка на пр-т Конституції в Кам’янському» 500
Консультація психотерапевта в кліниці «Медексперт, сімейна клініка на б-р Будівельників в Кам’янському» 500
Консультація психотерапевта в кліниці «Медичний центр для дорослих і дітей, Медексперт» 500
Консультація психотерапевта в клініці «МедЕксперт» 600
Консультація психотерапевта в клініці «Oxford Medical» 750
Геннадий
У нас в семье возникла острая ситуация со взаимопониманием. Юлия Владимировна дала возможность высказать нам все претензии, а затем помогла вместе с мужем проанализировать сложившуюся ситуацию. Мы как-то очень просто, практически без ее помощи, нашли компромиссы и вышли из тупика. Спасибо за профессиональную помощь.
23 квітня '17 г.
семья Рудик
Моя жена сказала, что у меня кризис среднего возраста, тогда я и сам замечал, что начинаю "слетать с катушек". Теперь я понимаю, мне очень повезло с психологом. Юлия Владимировна помогла мне определить свои проблемы и разобраться в них. Спасибо. Благодаря ей, я смог посмотреть на жизнь под другим углом и вновь поселить мир в своем доме.
30 березеня '17 г.
Свелана
Замечательный специалист. Советую всем
11 липня '17 г.
Лариса
Сергей Павлович, можно сказать, вернул моего сына к нормальной жизни. Думали, что потеряли его, никого не слушал, дома скандалы. Но Тыква опытный психотерапевт, нашел подход и постепенно привел сына в чувство. До сих пор держится, все в порядке.
06 січня '17 г.
Таисия
Была по вопросу сложности общения с коллегами на работе. Осталась очень довольна встречами со специалистам. Умеет внимательно выслушать, понять ситуацию. Рекомендую.
31 липня '17 г.
Карина
Консультировалась по вопросу отношений в семье. Сейчас прохожу у нее курс терапии, помогает, есть положительные сдвиги.
01 березеня '18 г.
Психіатр, психотерапевт
Лікар-психіатр, психотерапевт, доктор медичних наук. Проводить лікування розладів поведінки, емоційної сфери, неврозів, соматоформних розладів. Спеціалізується на посттравматичних стресових розладах, труднощі адаптації та міжособистісних конфліктах. Надає допомогу бажаючим покращити себе та якість свого життя.
Дніпро вул. Старокозацька (Комсомольська), 25 м.Вокзальна3425
Психіатр, психотерапевт, психолог
41 рік досвіду
Андрій Леонідович Рамзаном займається кодуванням алкоголізму, тютюнопаління, ігроманії, харчової залежності, допомагає позбутися від різних неврозів і психічних розладів, на практиці застосовує гипнотерапию, надає консультаційні послуги психіатра і психотерапевта для дорослих та дітей.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-24
Психіатр, психотерапевт
Лікар психотерапевт, психіатр вищої кваліфікаційної категорії, спеціалізується на наданні медикаментозного лікування дорослих з порушенням сну, розладами (депресивними, біполярними, змішаними, невротичними). Проводить терапію інволюційних тривог і розладів настрою, лікування астенічної і невротичної симптоматики, отриманої внаслідок травми. Має великий досвід роботи в корекції важких соматичних захворювань. Кожушко Ганна Юріївна член Асоціації психіатрів України.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-24
21 рік досвіду
Викликати лікаря додому
Лікар здійснює прийом пацієнтів з психічними захворюваннями. Лікує депресію, панічні атаки, вегетосудинну дистонію, обсесивно-компульсивний розлад, головний біль, втрату апетиту, безсоння та булімію. Займається корекцією лікування, при необхідності направляє до вузькопрофільного спеціаліста.
Консультація 1000/800/2000 грн.
Дніпро вул. Набережна Перемоги, 78 р.Соборний
Психіатр, психотерапевт
Лікар-психіатр, психотерапевт, має другу категорію, лікує панічні атаки, фобії, депресію, невротичні розлади, порушення сну і хронічну втому. Юлія Вікторівна консультує батьків з питань дитячо-батьківських відносин, в роботі використовує методи арт-терапії, ігрової терапії і когнітивно-біхевіоральної терапії.
Консультація 1000/850 грн.
Дніпро пр-т Петра Калнишевського, 29 А р.Індустріальний
Психотерапевт, Психиатр, Психолог
Врач психолог, психиатр, психотерапевт, первой квалификационной категории, оказывает медицинскую помощь детям с неврозами, депрессиями, шизофренией, дистресс-синдромами. Специализируется на диагностике и лечении посттравматических стрессов, фобий, энуреза, психологических расстройствах. Голикова Ольга Ивановна Участник Ассоциации психиатров Украины.
Психіатр, психотерапевт, медичний психолог
Лікар надає психологічну підтримку та допомогу пацієнтам з психічними розладами. Лікує тривожність, нервозність, неврози, панічні атаки, безсоння, фобії та маніакально-депресивний синдром. Займається корекцією заїкання. Здійснює лікування за допомогою групових або індивідуальних сеансів психотерапії.
Записатися на прийом8 онлайн записів
Психіатр, психотерапевт
Спеціаліст займається лікуванням депресії, порушення сну, панічних і тривожних атак, больових синдромів. Також проводить терапію соматоформних розладів. Пропонує допомогу у вирішенні внутрішньо- і міжособистісних проблем, конфліктних ситуацій.
Психолог, невролог, психотерапевт, гіпноаналітік
Ребедайло Виталий Васильевич специализируется в областях неврологии и психологии. Занимается диагностикой и лечением невротических и психосоматических расстройств, а также депрессивных состояний. Ведет частную практику как психолог, консультирует, оказывает психотерапевтическую поддержку. В работе в числе прочих использует методики гипнотерапии.
Дніпро Європейська площа, 9 м.Вокзальна224
Психотерапевт, психіатр
Лікар проводить діагностику і лікування неврозів, фобій, депресій, нервозності і тривожності. Займається лікуванням маніакально-депресивного синдрому. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю. Є членом Асоціації психіатрів України.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9