Фальчук Анна Костянтинівна

Невролог
Під час навчання в медичній академії не втрачала часу і три роки працювала операційною медсестрою в хірургічному відділенні,де навчилася різноманітним маніпуляціям та наданню першої медичної допомоги, відвідувала наукові гуртки,виступала з доповідями і постійно покращувала свої знання) В 2020 році після закінчення академії за спеціальністю лікувальна справа я вирішила, що стану саме неврологом,тому проходила інтернатуру в Одеському медичному університеті до 2022 року де паралельно стажувалася в інсультному відділенні міста Херсон та Херсонській обласній лікарні, а також працювала медсестрою в ковідному відділенні лікарні ім.Тропіних. Додатково в 2021 році закінчила курси з медичного,загального та дитячого масажу.

Тетяна
Дуже уважна лікарка. Дякую за професійне відношення та можливість и потрапити на прийом з сильним болем без попереднього запису.

• ДМА

• 2021 році закінчила курси з медичного,загального та дитячого масажу.

Лікар-невролог надає послуги

• Голкорефлексотерапія
  • Плазмотерапія
  • Лікування больового синдрому
  • Лікування болю в спині, шиї, попереку
  • Лікування міжхребцевої грижі
  • Лікування остеохондрозу