Психологи у Дніпрі

Консультація психолога в клініці «Dnipro Sensory World» 500
Консультація психолога в кліниці «Кабінет психотерапевта Михайла Шеремета» 800
Консультація психолога в клініці «АВРОРА ВРТ» 1000
Петр
Не предполагал, что мне понадобятся услуги психолога. Должен отметить, что Ольшевская зрелый и талантливый врач, спасибо ей.
20 грудня '16 г.
Дарья
У Ольшевской хорошие условия для приема пациентов, все строго конфиденциально. А еще это чувствуется, когда доктор переживает за успех лечения.
20 грудня '16 г.
Кристина
Я очень благодара врачу за оказанную помощь и поддержку, которую она мне оказала в трудный период моей жизни. Благодаря ее профессионализму я нашла общий язык с ребенком и смогла пересмотреть свои отношения в семье. Очень благодарна доктору за оказанную помощь и всем ее рекомендую.
09 лютого '17 г.
Геннадий
У нас в семье возникла острая ситуация со взаимопониманием. Юлия Владимировна дала возможность высказать нам все претензии, а затем помогла вместе с мужем проанализировать сложившуюся ситуацию. Мы как-то очень просто, практически без ее помощи, нашли компромиссы и вышли из тупика. Спасибо за профессиональную помощь.
23 квітня '17 г.
семья Рудик
Моя жена сказала, что у меня кризис среднего возраста, тогда я и сам замечал, что начинаю "слетать с катушек". Теперь я понимаю, мне очень повезло с психологом. Юлия Владимировна помогла мне определить свои проблемы и разобраться в них. Спасибо. Благодаря ей, я смог посмотреть на жизнь под другим углом и вновь поселить мир в своем доме.
30 березеня '17 г.
Елизавета
У Марины просто феноменальные профессиональные знания и любовь к своей работе. Знаю, что многие из пациентов стремятся именно к ней на прием записаться, а для меня она точно лучшая.
19 червеня '16 г.
Психіатр, психотерапевт, психолог
41 рік досвіду
Андрій Леонідович Рамзаном займається кодуванням алкоголізму, тютюнопаління, ігроманії, харчової залежності, допомагає позбутися від різних неврозів і психічних розладів, на практиці застосовує гипнотерапию, надає консультаційні послуги психіатра і психотерапевта для дорослих та дітей.
Психіатр, психолог
Лікар-психіатр Нагірна Валентина Максимівна спеціалізується на лікуванні тривожно-депресивних розладів, неврозів, порушень сну, порушень харчової поведінки.
Записатися на прийом20 онлайн записів
Гомеопат, психолог, рефлексотерапевт
Терапевт першої категорії спеціалізується на таких дисциплінах як кардіологія, гастроентерологія, ендокринологія, надає послуги гомеопата, проводить сеанси рефлексотерапії і аналізує психосоматичні стану пацієнта (виразка шлунка і ДК). В процесі лікування за бажанням пацієнта і за медичними показаннями використовує методи нетрадиційної медицини.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-23
Психолог, сімейний лікар, дерматолог, косметолог
Лікар Півняк Оксана Андріївна надає лікарську допомогу у духовно-моральному оздоровленню. У своїй роботі поєднує методи практичної сімейної та нетрадиційної медицини. Особливу увагу приділяє виявленню причинностних психологічних факторів, завдяки чому досягається ефективне рішення проблем зі здоров'ям. Активно застосовує тілесно-орієнтовану терапію, що допомагає позбавити людину від фобій і тривожних станів. Також займається лікуванням дерматологічних захворювань, проводить косметологічні процедури.
Психотерапевт, Психиатр, Психолог
Врач психолог, психиатр, психотерапевт, первой квалификационной категории, оказывает медицинскую помощь детям с неврозами, депрессиями, шизофренией, дистресс-синдромами. Специализируется на диагностике и лечении посттравматических стрессов, фобий, энуреза, психологических расстройствах. Голикова Ольга Ивановна Участник Ассоциации психиатров Украины.
Психіатр, психотерапевт, медичний психолог
Лікар надає психологічну підтримку та допомогу пацієнтам з психічними розладами. Лікує тривожність, нервозність, неврози, панічні атаки, безсоння, фобії та маніакально-депресивний синдром. Займається корекцією заїкання. Здійснює лікування за допомогою групових або індивідуальних сеансів психотерапії.
Записатися на прийом8 онлайн записів
Психолог, невролог, психотерапевт, гіпноаналітік
Ребедайло Виталий Васильевич специализируется в областях неврологии и психологии. Занимается диагностикой и лечением невротических и психосоматических расстройств, а также депрессивных состояний. Ведет частную практику как психолог, консультирует, оказывает психотерапевтическую поддержку. В работе в числе прочих использует методики гипнотерапии.
Дніпро Європейська площа, 9 м.Вокзальна224
Психіатр, психолог
Викликати лікаря додому
Записатися на прийом2 онлайн записи
Психолог, психотерапевт
Михайло Юрійович у своїй практиці використовує індивідуальний підхід до кожного клієнта, застосовуючи різні ефективні методи роботи. Допомагає людям досягти стану душевної рівноваги, опрацювати негативні почуття та емоції, відновити психічне та фізичне здоров'я, покращити якість життя. Михайло Юрійович намагається бути уважним до всіх запитів клієнта та працювати на результат.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Невролог дитячий, психолог
Лікар надає допомогу дітям з неврологічними захворюваннями. Для уточнення діагнозу призначає лабораторні аналізи, УЗД, нейросонографію, КТ або МРТ. Успішно лікує епілепсію, гіперактивність, ДЦП, черепно-мозкові травми, синдром дефіциту уваги і системні розлади.