Генетики у Дніпрі

Консультація генетика в клініці «АВРОРА ВРТ» 750
Очень благодарна доктору за оказанную помощь. Смело могу его рекомендовать. Очень внимательный, тактичный, вежливый. Знает свое дело, объясняет все практически на пальцах. Еще раз спасибо)
05 липня '16 г.
Диана
Любовь Степановна проводила мне плановое УЗИ для беременных. Доктор внимательная и приятная. Исследоване провела быстро, все рассказала и показала) Я рада, что попала на прием именно к ней.
12 квітня '17 г.
Рита
К доктору Петлицкой прихожу регулярно на профилактические осмотры. Благодаря ее профессионализму и внимательности мое женское здоровье в порядке. Очень рада, что знаю ее и благодарна за оказываемую помощь.
14 березеня '17 г.
Хороший специалист!! Рекомендую.
25 червеня '16 г.
Вика
Невероятно умная женщина!
08 серпня '16 г.
Вчера была на приеме!!! Мне очень понравилось, врач все с толком рассказала и ответила на все вопросы! Прием был долгим, около 50 минут! Всем советую!!!
19 січня '17 г.
Генетик
Лікар займається вивченням прояви різних генетичних особливостей організму, а також профілактикою та терапією спадкових патологій. Виконує генетичний скринінг. Бере активну участь в конференціях та семінарах.
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Генетик, ембріолог
Лікар-генетик, спеціалізується також в області ембріології. Консультує з питань проблем зачаття дитини. Досліджує питання безпліддя. Проводить всі види штучного запліднення, включаючи ЕКО і ІКСІ. Займається підготовкою пацієнтів до процедур. Складається в Європейському Товаристві репродуктологів та ембріологів.
Консультація от 400
Дніпро вул. 25-ої Січеславської Бригади (Рибінська), 119-120 м.Вокзальна9217
Гематолог
Лікар займається діагностикою та лікуванням захворювань крові, а також порушень стану крові при інших патологіях. Приймає пацієнтів з низьким гемоглобіном, загальною слабкістю, частими запамороченнями, підвищеною кровоточивістю. Лікує спадкові та набуті анемії. В роботі використовує сучасні методики.
Дніпро ул. Шолом Алейхема, 4/26 м.Вокзальна3916