Сторінка 5. УЗД статевого члена в Києві

Знайдено 87 клінік

Сб Нед Цілодобово
Юрій
Мені сподобалося те, що лікар, підійшла до проблеми комплексно, а не просто, прибрала симптоматику. Вона, задавала багато питань про мої хвороби, які могли спровокувати, поява даного захворювання. Це, мені сподобалося! Зараз краще.
Регина
Лікар все розповіла, пояснила. До цього я була у 5-ти інших лікарів, тільки вона поставила діагноз і призначила лікування, яке вже допомагає. Дуже задоволена, що потрапила до неї на прийом. Обов'язково прийду ще! Фахівця рекомендую!
Алёна
Людмила Витальевна,спасла мне сына!!!! Я Вам всю жизнь благодарна буду.Специалист высшей категории.СПАСИБО!!!!!!
Не могу не согласиться с мнением, что Инсайт Медикал лучшее многопрофильное учреждение города Киева, удобное расположение, квалифицированные врачи, приветливый персонал. Ребенок часто болел сначала обращались за консультацией к врачам, а потом делали лор-процедуру «кукушка», все прошло успешно. Клиника супер.
Отличное медицинское учреждение. Наблюдаюсь здесь уже почти год. Нареканий нету, все на высшем уровне.
Тамара
Мне эта клиника понравилась сразу. Тем более, что обращалась я сюда по очень деликатной проблеме, связанной с коррекцией формы груди. Меня направили к хорошему эстетическому хирургу, доктору Анил Демирёз. В течении месяца меня полностью оформили, все документы, авиабилет мне и моему мужу. В Стамбульской клинике мы провели всего три дня и на полном пансионе. В стоимость всей процедуры входило и лечение, и питание, и проживание, и даже авиаперелёт. Мне сделали скидку и вся процедура мне обошлась всего в 2500 долларов. Качеством операции я очень довольна. Ещё и по Стамбулу с мужем успели немного прогуляться.
Київ вул. Маршала Гречка, 1д
м.Сирець20 16 м. Нивки21 18
Сучасна клініка широкого профілю САНТЕ займається діагностикою та лікуванням з 21 напрямку. У багатопрофільній клініці САНТЕ до послуг пацієнтів стаціонар, включаючи операційну. Можливий виїзд фахівця додому. Лікарями розроблені комплексні програми з лікування різних захворювань, встановлено сучасне медичне обладнання.
Київ пр-т Петра Григоренка, 13б
м.Позняки19 4 м.Харківська33 4
Багатопрофільна приватна клініка "Інсайт Медікал" надає широкий спектр медичних послуг. Тут практикують фахівці за 15 напрямами в медицині. У клініці можна отримати консультацію в області акушерства та гінекології, кардіології, хірургії, психології, неврології, психіатрії, ендокринології та інших.
Київ Харківське шосе, 56
м.Лівобережна10 м.Харківська10
  • Ультрасонографія статевого члена 700
  • Ультрасонографія статевого члена з медикаментозним навантаженням (без вартості медикаментозного препарата) 1 500
Київ бул. Кольцова, 13
м.Житомирська60 10 м.Теремки17
Медичний центр "Клініка імені Гальченко В.В." на Борщагівці створений в 2004 році як частину мережі однойменних поліклінік, спеціалізується на медогляді іта видачі супровідної документації.
Київ пр-т Правди, 19 а
р.Подільський
Багатопрофільний медичний центр "Меднайс" - це клініка, концепція якої будується на поєднанні професіоналізму, здобутого в державних медичних закладах, із комфортом та ефективністю приватної медицини. У клініці працюють лікарі з понад десятьох спеціалізацій: гінекологи, урологи, психіатри, психотерапевти, невропатологи, масажисти, масажисти-реабілітологи,...
Київ вул. Єнісейська, 8
м.Видубичі40 16 м.Голосіївська34 10
Медичний центр Медейра (Medeira) - багатопрофільна клініка Європейського формату, що надає широкий спектр послуг для всієї сім'ї. У медустанові приймають кращі лікарі з України та Ізраїлю. Операційні установи оснащені за європейськими стандартами GMP. Використання в роботі сучасного обладнання дозволяє проводити хірургічні втручання будь-якої складності.
Київ вул. Менделєєва, 10-Б
м.Либідська16 8 м.Звіринецька19 6 м.Деміївська25 9
Сіті Клініка + є медичним сервісом нового формату. Ми зібрали експертів, лікарів з великим досвідом роботи і сильним бажанням вилікувати свого пацієнта. Ми точно знаємо, що підходи до лікування пацієнта різного віку сильно відрізняються. Тому наші фахівці дуже добре знайомі з проблемами категорії 35+, бо починати бути здоровим ніколи не пізно! Після...
Київ вул. Леваневського, 9
м.Шулявська24 10 м.Політехнічний інститут34 9
Багатопрофільний центр медичних послуг "Профімед" займається діагностуванням та лікуванням, а так само профілактичними заходами в області гінекології, урології, косметології, психології, дерматології. Медичний центр "Профімед" залучає фахівців в галузі сучасних метод лікування захворювань. Практикується індивідуальний підхід та конфіденційність.
Київ вул. Коперника, 23
м.Лук'янівська9 3 м.Політехнічний інститут17 9
Медичний сімейний центр iClinic профільовани на акушерство, гінекологія, урологія, отоларингологію, невропатологію і ультразвукову діагностику. Багатопрофільна клініка iClinic пропонує пацієнтам пакетні програми по обстеженню. Існує дисконтна система, діють різні акційні програми. УЗД проводиться апаратом LOGIQ 9.
Київ вул. Народного Ополчення, 2
м.Вокзальна48 13 м.Деміївська24
Медичний центр "Клініка імені Гальченко В.В." на Севастопольській площі відкритий в 2004 році, має три філії. Спеціалізація клініки - проведення діагностики та видача медичної документації, а також лікування малоінвазійними методами.