Сторінка 3. УЗД підшлункової залози в Києві в суботу

Знайдено 65 клінік

Сб Нед Цілодобово
Тетяна
Була на прийомі у Сіленко Дениса. Професіонал своєї справи,уважний,чуйний,доброзичливий.Молодий,але досвідчений,має"золоті руки».
Світлана Нагірна
Зверталася в клініку до подолога. Зірвала нігтик на пальчику. Думала, що без хірургічного втручання не обійдеться, але, дякуючи лікарю Олені вже все добре: запалення швидко зійшло і нігтик потроху відростає. Роботи з ним ще багато, однак, я впевнена, що разом ми впораємося. Дякую.
Наталія
Приємно вражена.! Мені нещодавно провів операцію Чудо-Лікар ,що очолює цю клініку,Сіленко Денис Васильович.Професіонал своєї справи,уважний,чуйний,доброзичливий.Молодий,але досвідчений,має"золоті руки",Відчувається гордість медичного персоналу за співпрацю під його керівництвом.
Андрій
Чудова лікарня , все сподобалось.
Олена
Була на прийомі у Лага Наталії Петрівни.Дуже задоволена лікарем і клінікою рекомендую персонал супер, дякую
Была у подолога. Первая консультация прошла прекрасно. Получила ответы на все вопросы, узнала все понятным мне языком. Ушла довольная и счастливая. Проблему решили да один приём. Благодарю
Київ вул Сверстюка 11-Б , Лісний масив
м.Лівобережна8 3 м.Дарниця26 10
MyDerm на Сверстюка — це центр, що надає діагностику і лікування захворювань шкіри кожного пацієнта. Кваліфіковані дерматологи, трихолог, косметологи, мікологи і інші вузькопрофільні фахівці. Сучасна апаратура експертного класу.
  • УЗД підшлункової залози 450
Київ вул. О. Пчілки, 2
м.Позняки28 4 м.Харківська41 7
Київська клініка "Гармонія здоров'я" спеціалізується на наданні гінекологічної допомоги, хірургічних операціях, косметології та гастроентерології.
  • Еластографія підшлункової залози 450
Київ вул. Маршала Тимошенка, 14
м.Мінська7 3 м.Оболонь16 4
Клініка "Діамед-експрес" надає комплексну лікарську допомогу з 1998 року. Широкий перелік послуг і якісне обслуговування — пріоритети клініки.
  • УЗД підшлункової залози 420
Оптима-фарм
4,1
Київ вул. Солом'янська, 33
р.Солом'янський
Спеціалізований медичний центр "Оптима-фарм" на Солом'янській займається лікуванням захворювань репродуктивної системи у жінок, використовує ефективні методи лікування патологій шийки матки, малоінвазивні оперативні втручання. Кваліфіковані фахівці медцентру застосовують новітні технології, всі послуги надаються на сучасному обладнанні.
Київ вул. Митрополита Андрея Шептицького, 10
м.Лівобережна
"МЦ "Медична Допомога" м. Лівобережна - клініка, що спеціалізується на хірургічних втручаннях, гінекологічних, ЛОР операціях , ультразвуковій діагностиці та лабораторних аналізах. Ми маємо повноцінну операційну з сучасним обладнанням та стаціонаром, палати оснащені усім необхідним для комфортного перебування наших пацієнтів, цілодобовий медичний нагляд...
  • УЗД підшлункової залози 440
  • УЗД підшлункової залози 440
Акції
Київ вул.Урлівська, 8
м.Позняки м.Осокорки
Медичний центр "IMPULSEMEDICAL" -- надійний помічник твого здоров’я Аналізи будь-якої складності Діагностика Консультація спеціалістів Вакцинація Ендоскопія Маніпуляційний кабінет
  • УЗД підшлункової залози 300
Київ вул.Родини Крістерів, 20
м. Нивки
Багатопрофільний медичний центр для всієї родини
  • УЗД підшлункової залози 600
  • УЗД підшлункової залози 550
5,7
Київ пр. Перемоги, 67
м. Нивки2 м. Берестейська5
Медичний центр Медейра (Medeira) - багатопрофільна клініка Європейського формату, що надає широкий спектр послуг для всієї сім'ї. У медустанові приймають кращі лікарі з України та Ізраїлю. Операційні установи оснащені за європейськими стандартами GMP. Використання в роботі сучасного обладнання дозволяє проводити хірургічні втручання будь-якої складності.
Сеть клиник "Медиком"
5,4
Київ пр-т Героїв Сталінграда, 6д
м.Оболонь25 4 м.Почайна32 11 м.Мінська33 8
Поліклініка для дітей і дорослих - представництво мережі "Медіком", пропонує широкий вибір амбулаторних послуг, у тому числі і завдяки відкриттю нових відділень: консультації профільних фахівців, променева діагностика (комп'ютерна томографія та цифровий рентген), клінічна лабораторія, вакцинація, спеціальні програми зі спостереження за розвитком дітей,...
5,2
Київ, вул. Василя Тютюнника, 37/1
м.Палац Україна 6 2 м.Печерська 16 6 м.Звіринецька 21 10
6,2
Київ вул. Старонаводницька, 13 (прим. 126 В в бук.А, секція Д)
м.Печерська6 5 м.Звіринецька14 10 м.Палац Україна31 17
Медичний центр "Здравиця" — це сучасна клініка сімейної медицини, що поєднує діагностику, ендоскопію, малоінвазивної хірургію і травматологію, естетичну косметологію і фізіотерапію. Консультативне відділення включає сімейну терапію, педіатрію, кардіологію, неврологію, ендокринології, акушерство та гінекологію, урології, отоларингологію, офтальмологію і...