Сторінка 19. УЗД сечового міхура в Києві

4,0
Знайдено 247 клінік

Сб Нед Цілодобово
Богдан
Щира вдячність клініці за їхню роботу. Тут мене завжди зустрічають з посмішкою і ввічливістю, а лікарі надають якісну допомогу.
Франко
Очень рекомендую дерматолога Кицюк Н.И., врач опытный, явно на своем месте, все прошло удачно.
Юлія Тищенко
Вже неодноразово відвідую цю клініку, всім ДУЖЕ задоволена. Приємна дівчина на ресепшин, яка завжди підкаже, розповість і приділить достатньо часу для клієнта. Особливо хочу відмітити лікаря-масажиста Сергія. Це дійсно професіонал своєї справи, всім рекомендую. Лікарі не нав'язують нічого додаткового а все чітко і по суті. Дякую.
Посещала клинику несколько недель назад. Очень понравилась. Буду ее рекомендовать своим родственникам и друзьям.
Вера
Хочу поделиться впечатлением от посещения данного учреждения. Записывалась к аллергологу в телефонном режиме. Пришла в назначенное время и сразу попала к врачу. Осталась довольна.
Вика
Мама лечит сахарный диабет в этой клинике. Очень довольна врачом-эндокринологом и отношением к пациентам. Удобно, что в клинике можно сдать анализы и пройти УЗИ.
Київ Пр. Правди, 41-Е , Виноградар
м.Сирець48 18 м.Дорогожичі1 час 05 19 м.Оболонь1 час 11 15
Медичний центр "Євмакс" на Виноградарі надає послуги сімейної медицини, діагностики, педіатрії, гінекології, урології, кардіології, неврології тощо. Тут працюють досвідчені фахівці з персональним підходом до кожного пацієнта.
  • УЗД сечового міхура з визначенням залишкової сечі 400
Київ, вул. Щербаківського, 52
м. Нивки 20 6 м.Сирець 28 9
Київ с. Вишневе, вул. Григорія Сковороди, 12 (вул. Щорса)
Послуги, які надає клініка "МДА": ультразвукові дослідження нирок, органів сечовидільної системи, статевих органів, щитоподібної, передміхурової та молочних залоз; обстеження при вагітності за допомогою ультразвуку.
Київ вул. Андрія Малишка, 31
м.Чернігівська10 2 м.Лісова38 7 м.Дарниця25 6
Багатопрофільний центр "Лідія-ФМ" займається діагностикою та лікуванням широкого спектру захворювань. У клініці ведеться прийом за наступними напрямками: кардіологічному, гінекологічного, ендокринологічному, урологічному, косметологічному. Установа засноване медичної династією на чолі доктора-гінеколога вищої категорії Мельгунова Г. В. Клініка отримала...
  • УЗД сечового міхура і передміхурової залози 200
Київ вул. Менделєєва, 10-Б
м.Либідська16 8 м.Звіринецька19 6 м.Деміївська25 9
Сіті Клініка + є медичним сервісом нового формату. Ми зібрали експертів, лікарів з великим досвідом роботи і сильним бажанням вилікувати свого пацієнта. Ми точно знаємо, що підходи до лікування пацієнта різного віку сильно відрізняються. Тому наші фахівці дуже добре знайомі з проблемами категорії 35+, бо починати бути здоровим ніколи не пізно! Після...
Київ вул. Леваневського, 9
м.Шулявська24 10 м.Політехнічний інститут34 9
Багатопрофільний центр медичних послуг "Профімед" займається діагностуванням та лікуванням, а так само профілактичними заходами в області гінекології, урології, косметології, психології, дерматології. Медичний центр "Профімед" залучає фахівців в галузі сучасних метод лікування захворювань. Практикується індивідуальний підхід та конфіденційність.
Київ вул. Коперника, 23
м.Лук'янівська9 3 м.Політехнічний інститут17 9
Медичний сімейний центр iClinic профільовани на акушерство, гінекологія, урологія, отоларингологію, невропатологію і ультразвукову діагностику. Багатопрофільна клініка iClinic пропонує пацієнтам пакетні програми по обстеженню. Існує дисконтна система, діють різні акційні програми. УЗД проводиться апаратом LOGIQ 9.
  • УЗД сечового міхура 150
Київ бул. І. Лепсе, 4, АК «Росток» , Галагани
м.Шулявська31 13 м. Берестейська23 8
Багатопрофільний медичний центр "Клініка Флебологія" забезпечує діагностування та лікування різного роду судинних патологій. Клініка почала функціонувати в 1999 році.
Київ вул. Народного Ополчення, 2
м.Вокзальна48 13 м.Деміївська24
Медичний центр "Клініка імені Гальченко В.В." на Севастопольській площі відкритий в 2004 році, має три філії. Спеціалізація клініки - проведення діагностики та видача медичної документації, а також лікування малоінвазійними методами.
  • УЗД сечового міхура
3,7
Київ м. Вишневе, вул. Європейська, 30 А
Медичний центр "Мед Імпульс" — це лікувально-діагностичний заклад, який надає кваліфіковану медичну допомогу кожному пацієнту професійного рівня за доступними цінами. Ми використовуємо в нашій роботі новітнє обладнання, що дозволяє нам гарантувати високу ефективність діагностики та лікування.
  • УЗД сечовидільної системи (СВС) 300
  • УЗД сечового міхура 120
  • УЗД сечового міхура з визначенням залишкової сечі 200
3,7
Київ вул. Ярославська, 55
м.Контрактова площа10 м.Тараса Шевченко10
  • УЗД сечовидільної системи + простата 350
  • УЗД сечового міхура 350
  • УЗД сечостатевої системи: нирки + наднирники + сечовий міхур із визначенням залишкової сечі 340