Сторінка 3. МРТ гіпофіза в Києві

Знайдено 40 клінік

Сб Нед Цілодобово
Олеся
Я дуже задоволена послугами в центрі і не розумію, звідки можуть взятися негативні відгуки. Мені треба було зробити рентген. Записалася - витратила кілька хвилин. Як готуватися - все розповіли по телефону, ніякої інформації шукати не треба самій. Прийшла на свій час і одразу пішла на рентген, не чекала. Результати по емейлу надіслали, все чітко, опис зрозумілий, якщо лікар хоче щось уточнити в радіолога - є зв'язок. Все справді дуже сучасно та зручно. Раджу звертатися сюди, моя лікарка сказала, що в них найточніша рентген апаратура в Києві і тому найінформативніші знимки.
Алексей Кариков
Был на приеме у ортопеда-травматолога. Доктору - респект и уважуха !!! Классный спец!
Андрей
Все понравилось!
Тоня
Шановні користувачі, дочитайте мого листа до кінця. Плюси - дівчатка на рецепції. Все інше - один лише жирний мінус. Мені не далеко за 60, швидше за 30, і не за поцілунками я звернулась в Медекс, і не за комфортом (як пишуть тут деякі задоволені персони), а за діагностикою і коректним результатом, по якому можна призначити саме коректне лікування. У протоколі обстеження лікар - запамятайте - і обходьте це місце далекими дорогами, СТОРОЖУК Юлія Миколаївна, хоча я не впевнена, що вона варта слова "лікар", написала недопустиму помилку, замість 4,5 мм, вказала 4,5 см проблеми для мого здоров"я!!!! В 10 разів помилилась, як виправдовувався вже згодом адміністратор, - "технічна помилка". Помилка яка недопустима!!! Яка може коштувати людині не лише здоровя, а й життя! Лікар, з яким я пралельно консультувалась, який працює в звичайній районній лікарні західної України був в шоковому стані від такого, одразу сам зателефонував у цю контору і вимагав пояснень. Дівчатка з рецепції вибачились за Юлію Миколаївну,вона воліла залишитись інкогніто, але тепер питання, де правда, в протоколі, де помилка, чи можна вірити, хоча яка віра в які результати може бути після такого. Мене попереджали про схожі випадки у центрі, але я думала, це випадковість, але ні - це на постійній основі. Шановні, якщо Вам не байдуже Ваше здоровя - візьміть до уваги цей відгук, і розкажіть про це всім, кому потрібно. P.S. А відгуки на сайті - центру - не що інше, як вирвані фото із книг скарг і пропозицій явно не даного центру, хіба в них можна прослідкувати, до чого і до кого вони відносяться, такі відгуки роблять малі діти, а не така "високопрофесійна спілка лікарів" центру МЕДЕКС!!!! ГАНЬБА!
александр
Стоит ли идти вместо киевской областной больницы на МРТ в данном центре?хотелось бы больше отзывов
Очень плохо!!!Надо было сделать МРТ без контраста (так написал доктор в направлении на МРТ). На сайте в прайсе цена была 2200 грн. Позвонив в центр,девушка мне сказала,что с таким диагнозом надо делать с контрастом, цена вопроса 3900 грн! Я сказала,что доктор четко и ясно написал делать без него.На что она мне ответила,что наш доктор не захочет делать такое МРТ без контраста! Это как понять?
Київ вул. Багговутівська, 1, корп. 9 (терапевтичне відділення)
м.Лук'янівська23 9 м.Дорогожичі20 5
Філіал закритий. Діагностичний центр Київмед з 2009 року надає повний спектр послуг в області МРТ. Це один з перших столичних приватних закладів діагностування. Фахівці володіють відмінним рівнем підготовки та досвідом не менше 4-5 років у своїй галузі.
  • МРТ турецького сідла (гіпофіза) 850
Київ вул. Авіаконструктора Антонова, 13
м.Вокзальна38 10 м.Олімпійська22
Приватний діагностичний центр М24 пропонує по МРТ перелік послуг: дослідження хребта, дослідження голови і шиї, дослідження судин, дослідження суглобів, дослідження серця, дослідження внутрішніх органів, комплексні дослідження органів, МР-ангіографія з контрастом, динамічні дослідження з контрастуванням.
Київ вул. Богатирська, 30 , Оболонь
м.Героїв Дніпра41 10
МедімПульс плюс — це сучасний медичний центр, що спеціалізується на проведенні лабораторних та інструментальних досліджень. Всі процедури здійснюються на сучасному і високоточному обладнанні. На підставі результатів, фахівець призначає комплексне лікування.
4,3
Київ вул. Герцена, 17/25
м.Лук'янівська16 7 м.Дорогожичі21 8 м.Тараса Шевченко41 14
Спеціалізацією "Клініки Апаратної Косметології" СіАйСі є естетична медицина. Центр спеціалізується на проведенні діагностичних, фізіотерапевтичних, гінекологічних процедур. Клініка забезпечена сучасною апаратною базою для виконання всіх процедур (техніка COMPEX, VIDA, Medilab тощо). Персонал гарантує пацієнтам повну анонімність.
4,0
Київ с. Софіївська Борщагівка, вул. Академіка Шалімова, 90
р.Святошинський
  • МРТ гіпофізу до та після введення контрасту 3 850
3,7
Київ пр-т Комарова, 3
м. Берестейська39 14
Діагностичний центр "MediVIP" спеціалізується на проведенні комп’ютерної та магнітно-резонансної томорафії. Співробітники центру - досвідчені лікарі-рентгенологи. Центр обладнаний високоточним діагностичним обладнанням (EXCELART, Vantage, APERTO. Співробітники центру гарантують повну анонімність пацієнтів.
Київ, вул. Іллінська 3/7
  • МРТ гіпофіза (тонкі зрізи)+головний мозок 1 950
8,4
Київ Вул. Олександра Довженко, 3 , Шулявка
м.Шулявська12 2 м.Дорогожичі22 8 м.Політехнічний інститут29 7
НBMedical — це новий медичний центр площею 2000 м.кв. із новітнім діагностичним обладнанням 2021 року випуску, консультативним прийомом лікарів та лабораторією.
  • МРТ гіпофізу (тонкі зрізи) 2 400
  • МРТ гіпофізу (тонкі зрізи) з контрастом 4 200
8,2
Київ вул. Солом'янська, 11 А
м.Вокзальна33 8 м.Палац Україна56 14
З моменту створення медичний центр EUROLAB відповідає міжнародним стандартам медичного обслуговування. У його колективі доктора з науковими медичними ступенями, вищої категорії, які здобули освіту і постійно стажуються у провідних вітчизняних та зарубіжних медичних закладах.
  • МРТ гіпофіза (динамічне контрастування) 4 900 4 655