Клініка Варта

Пн — Пт: 09:00-18:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Клініка Варта — це медичний заклад нового покоління. Основний напрямок діяльності центру — надання кваліфікованої допомоги онкологічним хворим. У клініці діє загальна підтримка пацієнтів з інших захворювань.

На території медичного центру можна отримати допомогу профільних лікарів, а саме:

• консультацію онколога;
  • консультацію хірурга;
  • консультацію терапевта;
  • консультацію гінеколога;
  • консультацію уролога.

Профільні фахівці приймають відповідно до індивідуального плану роботи. Тут немає обмежень. Укомплектований штат лікар дозволяє приймати пацієнтів у будь-який зручний для них час, без черг і очікування.

Всі пацієнти, які звернулися за допомогою в клініку Варта, можуть розраховувати на:

• професійну медичну допомогу;
  • індивідуальний план обстеження організму;
  • медичну підтримку в організації лікування;
  • медичну підтримку в організації діагностичних заходів;
  • повноцінну психологічну підтримку.

У процесі терапії призначаються виключно перевірені схеми лікування. Кваліфіковані фахівці керуються доказовою медициною, а кожен пацієнт отримує персональну підтримку.

На території клініки знаходиться повноцінний діагностичний центр з сучасним технічним оснащенням. Тут можна пройти обстеження організму за допомогою:

• комп'ютерної томографії;
  • магнітно-резонансної томографії;
  • ультразвукового дослідження;
  • мамографії;
  • ендоскопії.

Кожен пацієнт обслуговується в індивідуальному порядку, тільки в такому ключі можна досягти максимальної ефективності. На території клініки є обладнаний денний стаціонар, а також відділення хіміотерапії.

Записатися на індивідуальну консультацію до профільного фахівця можна за вказаними номерами телефонів. Підтримка персоналу доступна у будь-який час. При виникненні екстрених випадків, пацієнт отримує негайну допомогу.

Лікування онкологічних захворювань здійснюється за затвердженими протоколами з використанням ефективних препаратів. Схема терапії підбирається в індивідуальному порядку, залежно від стану людини, розташування пухлини і її стадії.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Клініка Варта, вартість послуг:

• Дуплексне сканування ниркових судин 720
  • Дуплексне сканування судин черевної порожнини 650
  • Дуплексне сканування судин: периферичні судини (артерії або вени) кінцівок 720
  • Дуплексне сканування судин шиї 720
  • Дуплексне сканування внутрішньочерепних судин 720
  • Автоматична трепан-біопсія молочної залози коаксіальним способом під контролем УЗД 3 240
  • Доплерографія вен 1 кінцівки з розміткою перфорантів 870
  • Прицільна мамографія, 1 знімок 430
  • Мамографія обох грудних залоз в двох проекціях 990
  • Мамографія однієї грудної залози в двох проекціях 540
  • Комплексне мамографічне дослідження (мамографія та УЗД молочних залоз) 1 750
  • Експертне УЗД органів черевної порожнини, нирок, малого тазу, щитоподібної залози 2 420
  • УЗД променево-зап'ясткового суглоба для дорослих 610
  • УЗД тазостегнового суглоба для дорослих 540
  • УЗД передміхурової залози та сечового міхура трансабдомінально 650
  • УЗД простати трансректально і сечового міхура 750
  • Уретероскопія 3 630
  • Реєстрація електрокардіографії (ЕКГ) стандартної в 12 відведеннях і розшифровка 380
  • Фібробронхоскопія санаційна 2 200
  • Фібробронхоскопія діагностична 3 030
  • Швидкий тест на антиген COVID-19 Coretests® 600
  • Внутрішньовенний наркоз (друга категорія складності) 2 910
  • Внутрішньомязева седація 610
  • Анестезія в амбулаторних умовах більше 1 години (без вартості медикаментів) 3 500
  • Анестезія в амбулаторних умовах до 1 години (без вартості медикаментів) 2 800
  • Анестезія в амбулаторних умовах до 30 хв (без вартості медикаментів) 1 980
  • Регіонарна анестезія (30 мин) (без вартості медикаментів) 1 650
  • Люмбальна пункція (без вартості медикаментів) 830
  • Катетеризація центральної вени (без вартості медикаментів) 980
  • Одномоментна спінальна (епідуральна) аналгезія (без вартості медикаментів) 1 590
  • Денний стаціонар в умовах поліклініки (1 година) 950
  • Мазок виділень з соска молочної залози 730
  • Мастектомія радикальна 27 500
  • Мастектомія радикальна з пластикою протезом (без вартості протеза) 38 500
  • Мастектомія радикальна двобічна 44 000
  • Мастектомія радикальна двобічна з пластикою імплантом (без вартості імпланта) 60 500
  • Резекція молочної залози (лампектомія) радикальна (з біопсією сторожового лімфовузла) ІІ категорії складності 39 600
  • Консультація лікаря-онколога в клініці 850
  • Цистоскопія з біопсією щипцями (при виявленні підозрілих ділянок) 5 500

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Анастасия Стасик
Була на прийомі у Богдана Ігоровича. Прекрасний лікар, дуже уважний. Все чітко і по справі, ніякої води. Пояснив все максимально просто. Спокійний та врівноважений, що дуже важливо саме для мене. Найприємніші враження від консультації. Дякую за професіоналізм і відповіді на всі мої мільйони питань!
Ірина Павленко
Клиника отличная! Обращалась по нескольким направлениям, каждый раз оставалась довольна. Персонал очень внимательный, вежливый. Очень хорошие и квалифицированные специалисты. Рекомендую!
Міхаевська Людмила
Шановна клініка"Варта", її колектив в особі чарівних жінок, і захисників чоловіків, які стоять на сторожі здоров'я українців, вітаю вас з 8 Березня) Бажаю вам продовжувати вашу гарну справу спасіння здоров'я людей))) Велика вдячність Сушик Лілії Миколаїані, за її професіоналізм та мудрі поради і турбота не лише про тілесне здоров'я пацієнта а за психологічне, низький уклін) Дівчатка на ресепшені, дякую вам за усмішки , які надихають на настрій проведення процедур, ваша ввічливість та толерантність багато чого варта) Кт проводять на вищому рівні світових клінік, дякую вам, та бережи Вас Боже)
Юлія
Отримали результати вчорашнього КТ. Хочемо висловити подяку Дмитру Леонідовичу за швидкий опис, високий професіоналізм, увагу та привітність.
Смірнова Любов
Дякую клініці Варто за гарне та професійне відношення до людей.Проходили МРТ.Вони професіонали свого діла.
Тетяна
Лікарь хоть і молодий, але дуже професійно- компетентний, уважний, людяний. Лікування підбирає оптимальне враховуючи клінічні дослідження. Рекомендую.
Підпірна Надія
Хочу подякувати , сьогодні проходила обстеження , приємно була вражена кваліфікованими працівниками . Лаборанти супер. Все чітко і ясно. Лаборант Павло окреме дякую . Рецепція дівчата на свому місті.
Андрійченко Лідія
Хочу подякувати лікарю відділення радіології Дудці О.Ю. за те, що надав максимум інформації по обстеженню МРТ, відповів на всі питання та допоміг визначитися з подальшим лікуванням. Сучасна інноваційна техніка також вражає своїми можливостями. Хочу також подякувати всьому чудовому, привітному персоналу клініки. Ви молодці!
Тетяна
Приємний і уважний адміністративний і медичний персонал, іноваційне і сучасне обладнання. Рекомендую.
Хрипун Лідія Петрівна
Дуже задоволена доброзичливим , професійним обслуговуванням у клініці . Отримувала послугу МРТ. Дуже швидко, на якісному новому обладнанні ( це зазначив нейрохірург іншої клініки , у якого була на консультації ). Дякую за таке професійний підхід та людяність на кожному етапі отримання послуги . Рекомендую.
Оксана Горбоконь
Дуже боязко стає,коли ти маєш проблеми зі здоров'ям і знаєш, що потрібно йти в лікарню, і звертатися до лікаря. Але з першої хвилини, коли я переступила поріг медичного центру "Варта", коли мене на рецепшині зустріла привітно, з посмішкою на обличчі, чарівна жінка Богдана Євгеніївна, кажучи відверто, я розгубилася. Дві хвилини спілкування з нею, а в мене таке враження, що ми давні знайомі. Поки мене вислуховувала Богдана Євгеніївна, вона встигала водночас і завести на мене історію пацієнта в комп'ютері, і проглянути,чи є вільні лікарі, які могли б допомоги мені у вирішенні питання з лікуванням, і відповідала на дзвінки, і видавала мед.заключення іншим пацієнтам. Не жінка, а суперджайзер !!! Далі довелося мені спілкуватися з моєю тезкою-мініатюрною креативною жінкою Оксаною Володимирівною, врач онколог- гінеколог. Про себе я назвала цю жінку: Сонячним янголом. Вона,як той сонячний промінчик, випромінювала лише один позитив. Сама зустрічала пацієнтів, сама проводжала до рецепшину, заряджаючи своєю енергією. Були і інші лікарі,до яких я зверталася цього ж дня. Одне можу сказати: люди на "своїх місцях", справжні професіонали: компетентні, віддаються своїй роботі на всі 100%. Адже не тільки у мене проблеми, у них теж вони є, але лікарів це, напевно, бентежить в саму останню чергу. Тож бажаю мед.персоналу клініки "Варта" здоров'я та наснаги, пацієнтам клініки перемоги над внутрішнім ворог, а нам усім перемоги над зовнішнім ворогом!
Оксана Махтай
Звернулись в клініку Варта, обстеження яке призначили можна зробити тільки тут, в нашому місті таких обстежень не проводять. Сучасне обладнання, гарний персонал. Рекомендую.
Марія
Випадково дізналася про вас і залишилася дуже вражена обслуговуванням, увагою і розумінням лікарів та персоналу. Не можу навіть виділити когось, бо працювала вся команда професіоналів: лікар УЗД Галавачова І. г. , нейрохірург Вакар А. В., лікар-ренгенолог Миколайчук Д. Л., асистенти, медсестри і чудовий ресепшен! Гарно дякую вам за все і обов'язково обіцяю видужувати!
Бідник Марія
Проходили обстеження МРТ ,залишились дуже задоволені.Особлива подяка Ірині з контакт центру,надала максимум іінформації,правильно скерувала та оперативно відповіла на всі питання.Сміливо можу рекомендувати клініку Варта.
Таранко Світлана
Гарна клініка,професійне обслуговування,чітко дотримуються часу прийому і вчасне надсилання результатів.Рекомендую)))
Олена Г.
Найкращі рекомендації та велика подяка клініці та її хірургам - Сергію Петровичу Одарченко та Богдану Ігоровичу Задоріжному. Постановка діагнозу здійснювалась із швидким залученням всіх необхідних спеціалістів, хірургічне втручання проведено з мінімальним постопераційним дискомфортом. В цих докторів реально «золоті руки». До того ж не залишили без відповіді всі наші запитання, надали дуже змістовні та зрозумілі консультації. Очікуємо подальшої терапії в цій клініці.
Олена Г.
Наталія
Дякую Сергію Петровичу за прекрасно проведену операцію на груді. У лікаря золоті руки, через маленький розріз була видалена пухлина. Шрама навіть не залишилось! Дякувати Богу вчасно звернулася та попала на прийом до Одарченка, обійшлося без дорогого лікування. Подяка медсестрам та адміністратору Богдані. Дуже приємні люди!
Діана
Залишилась дуже задоволеною консультацією. Сергій Петровий розумний і уважний лікар, все пояснює доступно для людей- від самого діагноза до можливих варіантів лікування та майбутніх перспектив.
Катерина
Була на консультації у Сергія Петровича, дуже вдячна за детальне пояснення ситуації з діагнозом. Лікар пояснив план та схему лікування, буду оперуватись тільки у Одарченка.
Катерина
Хочу висловити вдячність Задоріжному Богдану Ігоровичу, я отримала професійну консультацію, задоволена прийомом. ДУЖЕ РЕКОМЕНДУЮ ДАНОГО ЛІКАРЯ!!!
Дарья
Хочу подякувати за теплий прийом і професійну консультацію лікаря Задорожного Богдана. Під час прийому лікар виявив доброзичливість і високий професіоналізм, рекомендую від усього серця!
Анастасія
Була на конультації у Задоріжного Б.І., отримала змістовну консультацію, лікар дуже уважний. Рекомендую лікаря та клініку !
Комфортно. Кваліфіковано. Зручно. Дякую.
Комфортно. Кваліфіковано. Зручно. Дякую.
Жанна
Выражаю большую благодарность Сергею Петровичу за помощь. Когда кормила грудью второго ребенка, появились уплотнения в молочных железах. Хотя я следовала рекомендациям акушера-гинеколога, но все равно грудь становилась все плотнее. Сергей Петрович обследовал меня и дал толковые рекомендации.
Зверніть увагу на інші клініки:
Київ вул. Драгомирова, 18 (оф. 7) м.Звіринецька12 5 м.Видубичі42 13 м.Либідська32 6
MHT Clinic в Києві — це сучасна клініка, основний напрямок діяльності якої — це відновлення волосся. Центр має у своєму розпорядженні оновлене технічне оснащення, інноваційні методики та кваліфікований персонал. Такий тандем дозволяє впоратися з завданням підвищеної складності. Грамотний вплив на проблемну зону направлено на досягнення максимального результату. Всі заходи здійснюються в комфортних умовах, що є запорукою абсолютної безпеки і зручності.
Пн — Пт: 10:00-18:00 Сб: 10:00-18:00 Н: 10:00-18:00
Київ вул. Ващенка,5 м.Осокорки15 14 м.Позняки22 40 м.Славутич25 21
Кабінет Dr.Nadin надає комплексні послуги з косметології. У процесі роботи використовуються сертифіковані препарати та сучасне технічне оснащення. Індивідуальний підхід до кожного пацієнта спрямований на створення максимально безпечних та комфортних умов. Кожна процедура підбирається з урахуванням загального стану шкірних покривів. Спеціаліст приватного кабінету працює з пацієнтами за індивідуальним графіком. Кількість сеансів, ступінь впливу та препарати підбираються персонально
Пн — Пт: 10:00-20:00 Сб: 10:00-20:00 Н: 10:00-20:00
Український лікувально-діагностичний центр — це медична лабораторія на вулиці Йорданської. Відмінною рисою мережі клінік виступає розширений спектр послуг в поєднанні з доступною ціновою політикою. Скористатися пропозиціями центру можуть усі жителі України, без обмежень. Для студентів та пенсіонерів часто діють знижки, а на пакетні пропозиції завжди знижені ціни. Лояльне ставлення до пацієнтів, якісне обслуговування та індивідуальний підхід — це основа, на якій базується робота всіх клініки.
Пн — Пт: 08:00-16:00
Центр лікування та профілактики залежності є спеціалізованим медичним закладом, робота якого полягає в наданні кваліфікованої допомоги пацієнтам, що страждають від патологічного потягу до спиртних напоїв, наркотичних речовин.
Пн — Пт: 09:00-17:00 Сб: 09:00-17:00 Н: 09:00-17:00