КТ мягких тканей в Киеве (метро Вокзальная)

КТ м'яких тканин голови та шиї (носо-рото-, гортаноглотка, щитоподібна залоза, паращитоподібні залози, слинні залози) 15001395 грн
КТ м’яких тканин верхньої кінцівки (одна область) 15001395 грн
КТ м’яких тканин нижньої кінцівки(одна область) 15001395 грн
КТ м'яких тканин голови та шиї (носо-рото-, гортаноглотка, щитоподібна залоза, паращитоподібні залози, слинні залози) з контрастним підсиленням 34003162 грн

Сб Вс
Рита
Дякую за обслуговування.Дуже грамотно і якісно.Особлива подяка директору Євролаб Талавірі Ірині Володимировні.
Рита
Дякую за високу якість в роботі невролога Інну Іванівну.В такий нелегкий час потрібний такий кваліфіційний лікар,дякую.
Рита
Найкраще і дуже якісне обслуговування.Лікарі вищої категорії.Дякую.
Yana
Можу сказати що лікар, хороший фахівець. Мені дуже сподобалося її відношення до роботи. Все чітко, злагоджено, та максимум відповідально. Саме таким має бути справжній лікар. Я надалі планую до неї звертатися. І рекомендувати її теж.
Иванова
Лікар дуже уважна. Професійно підійшла до моєї проблеми, відповіла на всі мої запитання. Оглянула, взяли аналіз. Я отримала вичерпні рекомендації. Наступного разу буду звертатися до цього фахівця. Спеціаліста рекомендую усім!
Супер доктор!!! Тщательный опрос перед КТ ОГК, выяснение всех жалоб. В итоге: описание до мельчайших подробностей всех проблемных участков. Настоящий профи!
Киев ул. Соломенская, 17 (Киевская КБ №4 Корпус №1, в рентгенотделении)
м.Вокзальная38 8 м.Олимпийская45 13
На базе Киевской городской КБ №4 работает центр компьютерной томографии "Витаком Диагностика". Диагностика проводится с применением оборудования премиум класса, что позволяет гарантировать низкую степень облучения, высокое качество полученных изображений. Само сканирование и печать снимка занимает 15 минут.
Киев ул. Соломенская, 11 А
м.Вокзальная33 8 м.Дворец Украина56 14
С момента создания медицинский центр EUROLAB отвечает международным стандартам медицинского обслуживания. В его коллективе доктора с научными медицинскими степенями, высшей категории, которые получили образование и постоянно стажируются в ведущих отечественных и зарубежных медицинских учреждениях.
  • КТ м'яких тканин голови та шиї (носо-рото-, гортаноглотка, щитоподібна залоза, паращитоподібні залози, слинні залози) 1 500 1 395
  • КТ м’яких тканин верхньої кінцівки (одна область) 1 500 1 395
  • КТ м’яких тканин нижньої кінцівки(одна область) 1 500 1 395
  • КТ м'яких тканин голови та шиї (носо-рото-, гортаноглотка, щитоподібна залоза, паращитоподібні залози, слинні залози) з контрастним підсиленням 3 400 3 162