Сторінка 2. Кольпоскопія в Києві

Знайдено 120 клінік

Сб Нед Цілодобово
Гудзенко Наталія Василівна
Чудова лікарка Катерина Іванівна, дуже кваліфікована, розумна, приємна!
Янцевич Наталія Анатоліївна
Чудово
Леся
Ходжу в цю клініку нещодавно, дуже приємний персонал, кваліфіковані лікарі, у будь якому випадку все підлаштують під пацієнта. Омельчук Тетяна Миколаївна спеціаліст вищого рівня, масажист Нікішин Михайло Валентинович спеціаліст своєї справи (рекомендую). Всі лікарі копметентні, уважні , дуже приємно спілкуватися з чемними та розумними людьми.
Екатерина Ивановна - прекрасный грамотный специалист! Все доступно, понятно! Рекомендую!
Карина
Была проведена операция. Всё прошло просто замечательно. Атмосфера максимально комфортная и спокойная. Всё на высшем уровне, чисто, аккуратно. Персонал очень вежливый и приятный. Врач-гинеколог Давиденко К.И. очень грамотный и хороший специалист. Всё доступно объясняет. Я очень довольна. Рекомендую!
Катерина Ивановна, профессионал своего дела. Рекомендую. Пришёл с проблемой - вышел с решением.
Київ пр. Свободи, 22, поверх 1 , Виноградар
м.Героїв Дніпра16 м.Дорогожичі21
Гінекологія УНІКО — це сучасний центр, який надає послуги з лікування гінекологічних захворювань, а також порушень з боку репродуктивної системи. Центр проводить консультативний прийом, в тому числі дитячий та підлітковий прийом, клінічний огляд, забір біологічного матеріалу для досліджень, кольпоскопія, в тому числі розширена цифрова кольпоскопія, УЗД ОМТ...
  • Цифрова кольпоскопія 300
Київ с. Коцюбинське, вул. Доковская, 14/1
Олтім Клінік — це медичний центр, що надає комплексні послуги з більш ніж 20 напрямків. Величезний досвід у поєднанні з регулярним підвищенням рівня кваліфікації дозволяє надавати якісні послуги. Комплексний підхід — це ключова перевага медичного центру. Ми працюємо з пацієнтами будь-якого віку, включаючи дітей першого року життя.
  • Розгорнута кольпоскопія з фотознімком 435
Київ вул. Єлизавети Чавдар, 8 , Позняки
м.Осокорки12 10 м.Позняки17 4
Добродій — клініка для всієї сім'ї, яка надає послуги висококваліфікованих лікарів різних спеціальностей, лабораторне та інструментальне обстеження. Доступна послуга виклику лікаря додому, оформлення довідок. Для вакцинації використовуються вакцини лідерів світового ринку вакцин Glaxo Smith Kline (GSK), Sanofi-Aventis.
  • Кольпоскопія первинна 360
  • Кольпоскопія контроль 300
Київ вул. Хорива, 3 А , Поділ
м.Контрактова площа3 2 м. Поштова площа15 8 м.Золоті ворота30 10
Медицинский центр Особливий створений для довготермінового спостереження дітей з народження до повноліття. Здоров'я дитини оцінюється комплексно командою кваліфікованих фахівців. Тут працюють педіатри, неонатологи, логопед, фізіотерапевт, психолог, ЛОР, офтальмолог, хірург, кардіолог, дерматолог та інші вузькі фахівці.
  • Кольпоскопія 350
Андроцентры Киева
Київ вул. Голосіївська, 13 А
м.Голосіївська11 4 м.Деміївська12 8 м.Видубичі44 22
Медичний центр "Андроцентр в Києві" спеціалізується на діагностиці та лікуванні патологій сечостатевої системи.
  • Кольпоскопія 400
Київ, м. Обухів, вул. Каштанова, 13
Багатопрофільна медична клініка "Ендокрин Медікал" спеціалізується на захворюваннях ендокринної системи, а також здійснює терапію широкого спектру хвороб. Тут працюють лікарі-ендокринологи вищої кваліфікації, кандидати та доктори наук. У штаті клініки терапевт, гастроентеролог, гінеколог, невропатолог, анестезіолог, лікар ультразвукової діагностики.
  • Кольпоскопія 300
  • Кольпоскопія (Дослідження проводить кандидат медичних наук Ісламова А.А.) 400
Київ ул. Героев Сталинграда, 12 Д
м.Оболонь14 2 м.Мінська20 3
Медичний центр "Гравімед" - це клініка сучасної жінки. Місце, де ми комплексно піклуємось про жіноче здоров’я на усіх етапах життя, включаючи профілактику, діагностику та лікування захворювань, планування і ведення вагітності, післяпологове відновлення, а також різноманітні косметологічні процедури для вашої краси, впевненості та відмінного самопочуття.
  • Відеокольпоскопія 350
  • Відеокольпоскопія (доктор мед.наук, професор) 450
Київ м. Вишневе, вул. Молодіжна, 32 А
Багатопрофільна клініка сімейної медицини "Пульс" надає такі послуги: консультація сімейного лікаря, педіатра, гінеколога, УЗД, отоларинголога, офтальмолога, уролога, кардіолога, ендокринолога, дерматолога, ортопеда-травматолога, хірурга, гастроентеролога, невролога, повний спектр лабораторних аналізів, вакцинації, виклик лікаря додому тощо.
  • Кольпоскопія 200
Київ вул. Драгоманова, 17 , Позняки
м.Харківська21 5 м.Позняки18 6
Гінекологічний медичний центр "Атланта" спеціалізується в області жіночого репродуктивного здоров'я, займається лікуванням і діагностикою захворювань.
  • Контрольна кольпоскопія 200
Центр женского здоровья
9,1
Київ ул.Бориса Гмыри, 16
м.Позняки14 4
Спеціалізована клініка "Хелена" - це медичний заклад, який профілюється на гінекологічних захворюваннях жінки та на моніторингові жіночого здоров’я. У ньому працюють досвідчені гінекологи, спеціалісти з ультразвукової діагностики та професіонали лабораторних аналізів.
  • Кольпоскопія 350