Сторінка 4. Фолікулометрія в Києві

Знайдено 215 клінік

Сб Нед Цілодобово
Варич Єлизавета Петровна
Була на УЗД, лікарка дуже хороша супер
7 декабря исполняется 9 лет АВЗ! Поздравляю трудовой коллектив клиники, желаю всем здоровья и успехов! Самые лучшие врачи в Киеве!!! Спасибо что заботитесь и переживаете о нас!!!!!
Алексей Щербань
09.11.2021 вдруге відвідав Universum.Clinic. Терапевт Івасенко Марія Михайлівна надала вичирпну інформацію про вакцину проти пневмонії "Превенар 13" та відповіла на всі додакові питання які цікавили мене по календарю щеплень. Що цікаво, після щеплення "Превенар 13", тобто від 13 агресивних штамів пневмококу ні рука, ні якась інша частина тіла не боліла, тільки під час 310 кілометрової подорожі до дому, до м.Глухів, що на Сумщині трохи "покидало" в жар і відпустило, температура зараз 36,0, підвищенної поки що не було, може це тому що останні років 20 у мене температура при ГРЗ чомусь не підвищується. Починаючи з червня 2021 року до теперішнього часу привився 3-ма різними вакцинами, а саме 1) "Короновак", 2) "Ваксигрип тетра", 3)"Превенар-13". Тому випробувавши на собі ці вакцини маю повне моральне право рекомендувати даний курс вакцинації іншим громадянам нашої держави.
Олена
Дуже дякую лікарю Ігору Олеговичу, оперував і лікував мою бабусю. Вчасно і дуже швидко назначив лікування, завжи все детально пояснює і знаходиться на зв'язку.
Михаил
Хороший медицинский центр. Вскрывал абсцесс у хирурга Лысынчука Вадима Васильевича. Замечательный врач и человек на 10 баллов из 10! И операцией и лечением остался доволен.
Борис
Чудовий спеціаліст, та просто хороша людина. Давно не була у таких кваліфікованих спеціалістів. УЗД органів черевної порожнини провів дуже детально. Всім цілком задоволена. Зараз проходжу лікування. І почуваю себе краще. Рекомендую!
Cеть медцентров "Академия вашего здоровья"
Київ вул. Гната Хоткевича, 12 (вул. Червоногвардійська)
м.Чернігівська7 1 м.Лісова19 9 м.Дарниця21 3
Багатопрофільний медичний центр "Академія вашого здоров'я" з 2012 року займається діагностикою та лікуванням за 18 напрямами. У штаті центру 19 лікарів вищої та першої категорій.
  • Фолікулометрія 440
8,2
Київ вул. Володимира Винниченка, 4
м.Золоті ворота19 9 м.Університет24 10 м.Площа Незалежності31 15
Багатопрофільний медичний центр "Універсум клінік" надає медичні діагностичні послуги, проводить лікування різних захворювань у дорослих і дітей.
  • Фолікулометрія 580
  • Фолікулометрія 480
Київ вул. Урлівська, 40
м.Осокорки26 9 м.Позняки27 8
  • Фолікулометрія 350
Київ вул. Н. Василенко, 7
м. Берестейська17 5 м. Нивки27 6 м.Шулявська31 8
Спеціалізований діагностичний медичний центр "Уро-про" спрямовує діяльність на обстеження і виявлення різних захворювань за допомогою високоточного обладнання. Лікарі "Уро-про" працюють за європейськими стандартами, регулярно підвищуючи кваліфікацію, співпрацюють із зарубіжними партнерами. Клієнтам діагностичного центру "Уро-про" доступні послуги:
  • Фолікулометрія (контроль овуляції), одне дослідження 400
  • Фоллікулометрія (контроль овуляції) комплексне обстеження -до 3-х досліджень 1 000
Працює з
Вт: 08:00-20:00 Чт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-18:00
Академія вашого здоров'я на Спаській — це багатопрофільний медичний центр, який надає широкий спектр послуг, починаючи від первинної діагностики і закінчуючи реабілітацією після перенесених захворювань, в тому числі коронавірусної інфекції.
  • Фолікулометрія 440
МЕДПРОФ
Київ вул. Вишгородська, 31
м.Мінська48 11 м.Оболонь52 17
Медичний центр "МЕДПРОФ" на Вишгородській здійснює профілактику та діагностику захворювань, надає консультації фахівців за напрямами терапія, хірургія, отоларингологія, офтальмологія. Тут можна пройти медичні огляди, отримати відповідні медичні документи, довідки.
  • УЗД контроль овуляції (фолікулометрія) 200
Київ с. Коцюбинське, вул. Доковская, 14/1
Олтім Клінік — це медичний центр, що надає комплексні послуги з більш ніж 20 напрямків. Величезний досвід у поєднанні з регулярним підвищенням рівня кваліфікації дозволяє надавати якісні послуги. Комплексний підхід — це ключова перевага медичного центру. Ми працюємо з пацієнтами будь-якого віку, включаючи дітей першого року життя.
  • Фолікулометрія 395
Сеть клиник Viva
Акції
Київ вул. 49-а Садова, 28 , Осокорки
м.Осокорки9 м.Славутич9
Клініка Віва (Viva) на Осокорках є багатопрофільним медичним закладом, співробітники якого надають професійну лікувально-діагностичну допомогу, як дорослому населенню, так і малюкам. Штат співробітників клініки представлений досвідченими лікарями, які мають високу кваліфікацію та вміють знайти підхід до кожного пацієнта. Клініка працює по 30 напрямам, що...
  • Фолікулометрія (1 дослідження) 490
Київ вул. Єлизавети Чавдар, 8 , Позняки
м.Осокорки12 10 м.Позняки17 4
Добродій — клініка для всієї сім'ї, яка надає послуги висококваліфікованих лікарів різних спеціальностей, лабораторне та інструментальне обстеження. Доступна послуга виклику лікаря додому, оформлення довідок. Для вакцинації використовуються вакцини лідерів світового ринку вакцин Glaxo Smith Kline (GSK), Sanofi-Aventis.
  • Фолікулометрія 250
Київ вул. Драгоманова, 17 , Позняки
м.Харківська21 5 м.Позняки18 6
Гінекологічний медичний центр "Атланта" спеціалізується в області жіночого репродуктивного здоров'я, займається лікуванням і діагностикою захворювань.
  • УЗИ фолликулометрия 300