Сторінка 20. Електрокардіографія (ЕКГ) в Києві

4,0
Знайдено 282 клініки

Сб Нед Цілодобово
Богдан
Щира вдячність клініці за їхню роботу. Тут мене завжди зустрічають з посмішкою і ввічливістю, а лікарі надають якісну допомогу.
Франко
Очень рекомендую дерматолога Кицюк Н.И., врач опытный, явно на своем месте, все прошло удачно.
Юлія Тищенко
Вже неодноразово відвідую цю клініку, всім ДУЖЕ задоволена. Приємна дівчина на ресепшин, яка завжди підкаже, розповість і приділить достатньо часу для клієнта. Особливо хочу відмітити лікаря-масажиста Сергія. Це дійсно професіонал своєї справи, всім рекомендую. Лікарі не нав'язують нічого додаткового а все чітко і по суті. Дякую.
Посещала клинику несколько недель назад. Очень понравилась. Буду ее рекомендовать своим родственникам и друзьям.
Вера
Хочу поделиться впечатлением от посещения данного учреждения. Записывалась к аллергологу в телефонном режиме. Пришла в назначенное время и сразу попала к врачу. Осталась довольна.
Вика
Мама лечит сахарный диабет в этой клинике. Очень довольна врачом-эндокринологом и отношением к пациентам. Удобно, что в клинике можно сдать анализы и пройти УЗИ.
Київ Пр. Правди, 41-Е , Виноградар
м.Сирець48 18 м.Дорогожичі1 час 05 19 м.Оболонь1 час 11 15
Медичний центр "Євмакс" на Виноградарі надає послуги сімейної медицини, діагностики, педіатрії, гінекології, урології, кардіології, неврології тощо. Тут працюють досвідчені фахівці з персональним підходом до кожного пацієнта.
Київ, вул. Щербаківського, 52
м. Нивки 20 6 м.Сирець 28 9
Київ бул. І. Лепсе, 8, корпус 4, 2-й поверх. (вхід з вул. Н. Василенко)
м.Шулявська44 14 м. Берестейська26 10
Багатопрофільна клініка "Лікарські традиції" на бульварі І.Лепсе - це сучасне мед установи, що надають якісну медичну та діагностичну допомогу. У клініці працюють висококваліфіковані лікарі, які пройшли навчання у провідних європейських клініках, з великим практичним досвідом.
Київ вул. Павлівска, 22
м.Лук'янівська15 8 м.Вокзальна20 9
Кабінет кардіолога Білоконь М. О. надає такі основні послуги: перкусія, пальпація, аускультація серця, легенів і магістральних судин, проведення та розшифровка ЕКГ і ЕхоКГ. Надання допомоги при невідкладних станах.
Працює з
Пн: 08:00-22:00 Ср: 08:00-22:00 Пт: 08:00-22:00
Київ пр. Героїв Небесної Сотні, 16/8 (ЖК "Затишний квартал") , Софиївска Борщагівка
м.Іподром19 м.Теремки20 м.Житомирська19
Dr. Baby — це спеціалізований медичний центр для дітей від народження до повноліття. Основний напрямок діяльності комплексу — плановий огляд дитини, діагностика та призначення відповідної терапії, в залежності від стану пацієнта. Висококваліфікований персонал допоможе вашим дітям вирости здоровими і щасливими.
Київ вул. Кошиця, 7а
м.Харківська12 6 м.Позняки18 6
Основним напрямком діяльності медичного закладу є проведення обстежень та видача медичних довідок різних форм. "Медстрахсервіс" працює за ліцензією Міністерства охорони здоров'я України. Пацієнтів приймають висококваліфіковані лікарі, які мають відповідні сертифікати на здійснення медичної практики.
Київ, вул. Героїв Дніпра, 35
м.Героїв Дніпра 4 1 м.Мінська 20 4
Київ с. Воропаєв, вул. Київська, 100
Багатопрофільний медичний заклад "Сосновель" — це санаторно-реабілітаційний центр, в якому займаються діагностування, лікуванням та реабілітаційними заходами після перенесених патологій.
Київ вул. Гарматна, 20/31
м.Шулявська19 6 м. Берестейська24 3
Гомеопатична клініка Попових на Гарматній спеціалізується в області терапії різних захворювань за допомогою методів традиційної і народної медицини.
ADONIS
Київ с. Бузова, вул. Садовського, 34 А
Акушерський стаціонар "Адоніс" входить в мережу медичних центрів столиці, спеціалізується на наданні кваліфікованої медичної допомоги під час вагітності та пологів. Тут працюють досвідчені лікарі вищої кваліфікаційної категорії: акушери-гінекологи, неонатологи, анестезіологи, лактологи, психологи.
Київ вул. Єреванська, 6 (2-й поверх, каб. №218)
м.Вокзальна35 13 м.Політехнічний інститут44 12 м.Олімпійська26
Спеціалізована установа "Приватний кабінет Пророченко" займається діагностуванням та лікуванням серцево-судинних патологій. Прийом веде лікар вищої кваліфікаційної категорії.
Київ вул. Менделєєва, 10-Б
м.Либідська16 8 м.Звіринецька19 6 м.Деміївська25 9
Сіті Клініка + є медичним сервісом нового формату. Ми зібрали експертів, лікарів з великим досвідом роботи і сильним бажанням вилікувати свого пацієнта. Ми точно знаємо, що підходи до лікування пацієнта різного віку сильно відрізняються. Тому наші фахівці дуже добре знайомі з проблемами категорії 35+, бо починати бути здоровим ніколи не пізно! Після...