Добове моніторування артеріального тиску в Києві

Добове моніторування артеріального тиску 650 грн.
Добове моніторування артеріального тиску 600 грн.
Добове моніторування артеріального тиску 600 грн.
Добове моніторування артеріального тиску 750 грн.
Добове моніторування артеріального тиску 620 грн.
Добове моніторування артеріального тиску 1160 грн.
Добове моніторування артеріального тиску 500 грн.
Добове моніторування артеріального тиску 850 грн.
Добове моніторування артеріального тиску 900 грн.
Добове моніторування артеріального тиску 450 грн.
Знайдено 72 клініки

Працюють по:

Сб Нед Цілодобово
Добрый день! С 03.01.22 по 14.01.22 проходила лечение в стационаре и реанимации клиники «Оксфорд Медикал», на ул. Березняковская 30б. Я себя чувствовала очень плохо, и скорая отвезла меня в эту клинику. Скажу честно, что опыта обслуживания в «Оксфорд Медикал» у меня не было, но поскольку было очень нехорошо, согласилась. Отнеслась скептически, и поскольку всегда обслуживалась в «Добробут» или «Медиком», решила, что сейчас снимут острую боль и я перееду в одну из этих клиник. К сожалению мне становилось все хуже и хуже… Я была очень приятно удивлена и клиникой, сервисом, качеством обслуживания, врачи были настолько внимательны и компетентны, что вопрос переезда был быстро снят. Профессиональный подход к моему лечению позволил быстро выйти в позитивную динамику, и выписаться с наименьшими осложнениями для моего организма. А забота и внимание персонала, позволили скрасить пребывание и сделать его максимально комфортным. Клиника небольшая, палат и коек в реанимации не много, это не конвеер, а индивидуальный подход к каждому пациенту. Ежедневный контроль состояния больных как врачебным составом, так и Заведующими отделений и Главным врачом лично. При этом, это не просто утренний обход для формальности, как было в других клиниках, и ты еще попробуй потом спросить, что да как. Это внимание к твоей боли на протяжении всего дня и ночи. Средний медицинский персонал, настолько добр и эмпатичен, с мгновенным желанием помочь, делает пребывание в клинике уютным, с ощущением полной безопасности. Я выражаю огромную благодарность: Жулай Владимиру Викторовичу, Правдолюбенко Ивану Михайловичу, Скопич Олегу Леонидовичу, Сирота Татьяне Петровне, Мудриевскому Богдану Любомировичу, Михальчевскому Петру Семеновичу и всем остальным докторам, которые помогли мне справиться с болезнью и вернуться к детям почти) здоровым человеком!
Ірина
Безмежно вдячні лікарю хірургу проктологу Міщенко Михайлу Володимировичу за врятоване здоров'я нашої 15річної доні та поверненню її до повноціного життя.Ви просто спеціаліст від Бога.Дякуємо що врятували нашу донечку
Алена
Хочу выразить благодарность врачу-аллергологу Кочетовой Надежде! Я была на приеме со своей двойней и отметила,помимо профессиональных качеств этого врача так и с каким вниманием, человечностью и заботой она отнеслась к нам! Ещё беспокоилась и спрашивала по Вайберу как наши дела и давала рекомендации. Спасибо ей большое за лечение и поддержку!:)
Ферлей Анжела
Проходила диагностическую колоноскопию с в/в анестезией. Проводил врач-эндоскопист, хирург-онколог АНТОНОВ Е.А. Могу с уверенностью сказать, что процедуру не стоит бояться, тем более у такого приветливого, вимательного и доброжелательного специалиста. Никаких болевых или неприятных ощущений, засыпаешь и просыпаешься, как будто ничего и не было! И конечно же нельзя не отметить мастерство врача анестезиолога, Андрущенко Т.Ю. Энергичная, веселая и располагающая девушка, мастер своего дела! Спасибо, огромное за вашу работу! Девочки на ресепшене приветливые и внимательные! Отличная клиника!
Надежда
Хочу выразить благодарность косметологу Ковтун Кристине Викторовне, за оказанный курс лечения против пигментации SRA-омоложение кожи лица. Несколько лет назад у меня появились пигментные пятна на лице, и по советам разных косметологов я проводила курсы пиллингов, масок, инъекций, покупала дорогостоящие осветляющие сыворотки, но все эти процедуры оказывали слабый мало заметный эффект, а пигментация так и не исчезала. Когда я пришла на консультацию к Кристине, она посоветовала мне более эффективную процедуру курсом SRA-омоложение. В моем случае мне пришлось выполнить по 5-6 процедур курсом зимой в течение 2-3 лет. Но, результат был очень впечатляющим. Уже даже после 1 процедуры пигментации стало немного меньше, улучшился цвет лица. После курса из 5 процедур пигментация значительно исчезла и кожа очень подтянулась, помолодела, посвежевший цвет лица. А после 15 процедур за 3 года кожа стала идеально белой, ровной, очень заметна подтяжка тонуса кожи. Как будто-бы время работает назад. Также, хотелось бы отметить личностные качества Кристины, это умение общаться с людьми и понимание желаний клиента, всегда позитивный настрой и чувство юмора, что тоже не маловажно, когда выбираешь себе постоянного косметолога. Оценка 10 баллов из 5.
Натали
Лікар чудовий! Все пояснила на пальцях, я почала розуміти, суть своєї проблеми. Дуже мудрий лікар! Впевнена що лікування допоможе. Чула про неї дуже багато хороших відгуків, а тепер, переконалася на власному досвіді. Рекомендую!
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Київ вул. Глибочицька, 40х
м.Лук'янівська14 6 м.Контрактова площа19 18
Пацієнтам "Оксфорд Медікал" доступні наступні послуги: лікування псоріазу; Комп'ютерна томографія; елос епіляція; лікування головного болю; ведення вагітності; лікування геморою; різні види аналізів; лікування захворювань, що передаються статевим шляхом.
  • Добове моніторування АТ 750
Сб: 08:00-21:00 Нд: 08:00-21:00
Київ, м. Ірпінь, вул. Університетська, 2/1 (корп. 3)
Київ, вул. Оболонська Набережна 1, корпус 2
м.Оболонь 36 7 м. Петрівка 35 11
Сеть клиник "Медиленд"
Київ вул. Маршала Рибалка, 11 Б
м.Лук'янівська13 4 м.Політехнічний інститут20 4
Медичний центр "Меділенд" - це багатопрофільна клініка, яка спеціалізується на лазерних та ендоскопічних методах діагностики та лікуванні захворювань людини. У медичному закладі працюють лікарі таких профілів: невропатологи, кардіологи, флебологи, гастроентерологи, спеціалісти з ультразвукової та рентген-діагностики, травматологи та ортопеди, гінекологи,...
  • Добове моніторування артеріального тиску 440
R+
Київ вул. Євгена Коновальця, 34 А
м.Печерська6 6 м.Палац Україна20 7
R + Medical Network на Коновальця - один з амбулаторно-поліклінічних медичних центрів мережі, проводить прийом пацієнтів різного віку, надає консультаційні послуги, проводить первинну діагностику, малоінвазивні хірургічні втручання. У штаті медичного центру лікарі вищої категорії з багаторічним стажем, кандидати та доктори наук.
  • Добовий моніторинг АТ (одна доба) 850
Сб: 08:00-21:00 Нд: 08:00-20:00
Київ вул. Івана Крамського, 9
м.Житомирська12 5 м.Святошин21 10
Oxford Medical Ilaya — це сучасний медичний центр з великим відділенням репродуктивної медицини, а також поліклінікою для дорослих та денним стаціонаром. Тут встановлено нове діагностичне та лікувальне обладнання експертного класу.
  • Добове моніторування АТ 750
Київ б-р Кольцова, 14-з (оф. 202) , Микільська Борщагівка
м.Житомирська57 14 м.Святошин61 10
Багатопрофільний медичний центр "Клініка вихідного дня" забезпечує не тільки діагностування та лікування різних патологій, а й повноцінну реабілітацію для пацієнтів. Фахівці установи - не тільки практикуючі лікарі, а й ведуть активну наукову діяльність.
  • Добове моніторування артеріального тиску 760
Працює з 07:00-21:00
Сб: 08:00-21:00 Нд: 08:00-21:00
Сеть клиник Doctor Sam
Київ вул. Сікорського, 1 (Житловий комплекс "Зелений острів 1") , Нивки
м. Берестейська16 9 м. Нивки29 11 м.Сирець22 13
Мультидисциплінарна і клієнтоорієнтована мережа поліклінік Doctor Sam (Доктор Сем) відома у сфері медичного обслуговування не перший рік. Установа працює із застосуванням інноваційних методів і сучасних підходів в обслуговуванні. Поліклініка працює за принципом сімейної медицини. Допомогу надає цілодобово.
  • Добове моніторування артеріального тиску 1 200
  • Добове моніторування АТ і ЕКГ 1 500
Працює з 00:00-24:00
Сб: 00:00-24:00 Нд: 00:00-24:00
9,3
Київ вул. Тимошенко, 19
м.Мінська2 1 м.Оболонь17 6 м.Героїв Дніпра14 10
Smart Medical Center — це медичний центр, в якому проводиться точна діагностика і ефективне лікування із застосуванням сучасного обладнання.
  • Добове моніторування артеріального тиску з розшифровкою 600
Працює з 07:30-21:00
Сб: 07:30-21:00 Нд: 07:30-21:00
Cеть медцентров "Академия вашего здоровья"
Київ вул. Гната Хоткевича, 12 (вул. Червоногвардійська)
м.Чернігівська7 1 м.Лісова19 9 м.Дарниця21 3
Багатопрофільний медичний центр "Академія вашого здоров'я" з 2012 року займається діагностикою та лікуванням за 18 напрямами. У штаті центру 19 лікарів вищої та першої категорій.
  • Добове моніторування артеріального тиску, одну добу 620
Працює з 07:30-20:00
Сб: 08:30-17:00 Нд: 09:00-14:00
Київ вул. Ованеса Туманяна, 3 , Левобережний масив
м.Лівобережна10 2 м.Дарниця26 10
Київська неврологічна клініка "АКСІМЕД" не перший рік займається наданням спеціалізованих лікувальних, діагностичних та реабілітаційних послуг. Спеціалізація медзакладу — центральна і периферична нервові системи та патології, пов'язані з ними.
  • Холтер артеріального тиску 1 160
Сб: 08:00-20:00 Нд: 08:00-20:00
Київ Харківське ш., 121 (Київська міська клінічна лікарня №1, 1-й поверх палатного корпусу)
м.Харківська32 7 м.Бориспільська21 4
Діагностичний медичний багатопрофільний центр "ОкКлінік" спеціалізується на комплексному обстеженні пацієнтів з використанням сучасних методик та обладнання вищего класу. До послуг пацієнтів лікарі вищої категорії з багаторічним досвідом: кардіолог, невропатолог, гастроентеролог, ендокринолог, терапевт, нефролог, хірург.
  • Добовий моніторинг артеріального тиску от 650