Сторінка 5. Доплерографія судин головного мозку (Транскраніальна доплерографія) в Києві

Знайдено 64 клініки

Сб Нед Цілодобово
Юлія
Дуже дякую! Персонал привітний! Наталія Дмитрівна спеціаліст від Бога! Дуже приємна, вислуха, добре пояснює! Я вийшла від Наталії Дмитрівни спокійна, дійсно гінеколог таким і має бути, привітна, чуйна, як психолог! Дякую вам
Наталия очень хороший профессионал. Я очень довольна что к ней попала и всем рекомендую, рассказывает просто и доступно.
Стефанида
Наш любимый гинеколог на протяжении 15 лет. А сейчас ещё и эстетический хирург для женщин. После кормления детей грудь опала, но на импланты я не решалась, почитав статистику, что они все же повышают риски развития рака груди. Наталия Дмитриевна мне провела процедуру липосакции и липофиллинга молочных желёз плюс нанофет для улучшения качества кожи (от растяжек). Девочки, это что-то! Грудь натуральная, объемная и красивая. Плюс все своё и никаких рубцов! Очень довольна и я и муж!
Александр
Михаил Вадимович доктор от бога.
В медицинском центре "Доктор Вера" во время профилактической диагностики, обнаружили гормонально-активную опухоль поджелудочной железы. Специалисты скорым временем назначили мне курс лечение. Клиника мне понравилась, услуги здесь предоставляют качественно.
Роман
После службы в армии, начались проблемы с ногами. В медицинском центре "Доктор Вера" хожу на массаж ног. Цены доступные. Являюсь постоянным клиентом. Персонал вежливый, внимательный, аккуратный.
Київ вул. Преображенська, 10/17
м. Васильківська53 12 м.Вокзальна35 12 м.Шулявська56 10
Медичний центр "Доктор Віра" спеціалізується в сфері ультразвукової та доплеровской діагностики організму.
  • Доплерографія судин головного мозку (Транскраніальна доплерографія)
Київ вул. Павлівська, 17
м.Лук'янівська15 5 м.Тараса Шевченко42 17 м.Вокзальна21 12
Жіноча консультація Наталії Петрик спеціалізується на виявленні та терапії захворювань жіночої статевої системи. Штат спеціалістів центру складають досвідчені лікарі, що регулярно беруть участь у міжнародних медичних з’їздах, конференціях та мастер-класах.
  • Доплерографія судин головного мозку (Транскраніальна доплерографія) 450
Київ вул.Госпітальна, 18
м.Кловська15
  • Доплер судин голови 500
Київ вул. Богомольця, 4
м.Палац спорту16 14 м.Кловська17 11
Неврологічна клініка доктора Яценко спеціалізується на діагностиці та лікуванні неврологічних захворювань різної етіології. Вищий медичний персонал клініки складається з восьми лікарів. Спеціалісти приймають як дорослих, так і дітей.
  • Доплерографія судин голови 390
Київ с. Воропаєв, вул. Київська, 100
Багатопрофільний медичний заклад "Сосновель" — це санаторно-реабілітаційний центр, в якому займаються діагностування, лікуванням та реабілітаційними заходами після перенесених патологій.
  • Доплерографія судин голови і шиї, артерій і вен нижніх кінцівок, УЗД органів черевної порожнини, органів малого таза, щитоподібної залози з використанням методики кольорового доплерівського картування та енергетичного доплера (для чоловіків) 1 200
  • Доплерографія судин голови і шиї, артерій і вен нижніх кінцівок, УЗД органів черевної порожнини, органів малого таза, щитоподібної залози з використанням методики кольорового доплерівського картування та енергетичного доплера (для жінок) 120
ADONIS
Київ с. Бузова, вул. Садовського, 34 А
Акушерський стаціонар "Адоніс" входить в мережу медичних центрів столиці, спеціалізується на наданні кваліфікованої медичної допомоги під час вагітності та пологів. Тут працюють досвідчені лікарі вищої кваліфікаційної категорії: акушери-гінекологи, неонатологи, анестезіологи, лактологи, психологи.
Київ вул. Єреванська, 6 (2-й поверх, каб. №218)
м.Вокзальна35 13 м.Політехнічний інститут44 12 м.Олімпійська26
Спеціалізована установа "Приватний кабінет Пророченко" займається діагностуванням та лікуванням серцево-судинних патологій. Прийом веде лікар вищої кваліфікаційної категорії.
  • Реоенцефалографія (РЕГ) 250
3,7
Київ м. Вишневе, вул. Європейська, 30 А
Медичний центр "Мед Імпульс" — це лікувально-діагностичний заклад, який надає кваліфіковану медичну допомогу кожному пацієнту професійного рівня за доступними цінами. Ми використовуємо в нашій роботі новітнє обладнання, що дозволяє нам гарантувати високу ефективність діагностики та лікування.
  • Дуплексне сканування (допплерографія) судин голови 390
3,0
Київ м. Ірпінь, вул. Західна, 6 (в'їзд з вул. Родникової)
  • Транскраніальна доплерографія судин головного мозку от 500
8,3
Київ Вул. Олександра Довженко, 3 , Шулявка
м.Шулявська12 2 м.Дорогожичі22 8 м.Політехнічний інститут29 7
НBMedical — це новий медичний центр площею 2000 м.кв. із новітнім діагностичним обладнанням 2021 року випуску, консультативним прийомом лікарів та лабораторією.
  • Дуплексне УЗ-сканування судин голови 900
  • УЗД Допплер судин голови та шиї з функціональними пробами 1 750